????????????????????????????????????

Hudební společník do kapsy

Hudební či zvuková kulisa nás doprovází dnes a denně prakticky kdekoli, i když si to často ani neuvědomujeme. Nechybí v supermarketech, v kavárnách, v restauracích, v autech, u kadeřnice či v čekárně u lékaře.

Někteří lidé kolem sebe nemají rádi ticho, mají z něj nepříjemný pocit, evokuje v nich samotu, dokonce pro ně může být lehce stresující. A tak zvukovou kulisu přímo potřebují –  ke studiu, k práci, ke čtení, ale i k méně náročným monotónním činnostem. Zvukový doprovod je pro ně samozřejmostí a chtějí si ho dopřát kdekoli –  to je důvod, proč jsou přenosné přístroje tak oblíbené. Jedním z nich je i přenosný radiopřijímač Orava RP-130. Díky svým rozměrům a nízké hmotnosti pouze 160 gramů se pohodlně vejde i do větší kapsy, aniž by vás nějak významně zatížil. Tato „skladnost“ ho však nijak nelimituje ohledně kvality reprodukované hudby, reproduktor totiž disponuje systémem vylepšené akustiky a poskytuje tak maxi zvuk par excellence. Hudbu můžete nerušeně poslouchat také pomocí sluchátek, která lze snadno připojit. Vychutnáte si tak vaše oblíbené písně se skvělým zvukem, a to bez toho, abyste rušili někoho z okolí. Ideální jsou například při večerním poslechu radia.

Přehrávač je také výborným společníkem na cestách, při práci či zábavě doma, ale i venku, na zahradě nebo v přírodě. Díky vestavěnému FM tuneru lehce naladíte svoji oblíbenou radiovou stanici a připojit ho můžete také k MP3 přehrávači, PC či mobilu. K dispozici je slot pro micro SD a SD kartu, USB vstup či AUX vstup. Ovládání pomocí tlačítek na zařízení je velmi pohodlné a jednoduché, vše potřebné si snadno nastavíte. Baterii snadno nabijete přes USB konektor připojením k počítači.

Na výběr je ve třech barevných provedeních – klasické černé, elegantní stříbrné barvě nebo rozpustilé růžové za 359 Kč.

www.orava.eu