Když kabelku, tak italskou!

Kabelka – nedílná součást outfitu. Měla by být praktická, odolná, designová a hlavně – měla by být prostě dokonalá. Pokud i vy patříte mezi milovnice krásných kabelek a sháníte nějaký ten nový kousek do sbírky, máme pro vás hned několik zajímavých tipů. Seznamte se s cool italskými kabelkami…

 

 

 

 

Kůže jako nejlepší materiál

Itálie je zemí módy o tom prostě není pochyb. Dokazuje to nejen úžasné italské oblečení, ale právě i kabelky, které je možné mít v rozmanitých tvarech, barvách i velikostech. Italové si také potrpí na kvalitu. Právě proto je dnes trendem vyrábět kabelky z kůže, která se vyznačuje super odolností a může nabídnout i atraktivní vzhled.


         

 

TIP – kožené kabelky není nutné nijak zvlášť udržovat. Stačí z nich případné nečistoty otřít vlhkým hadříkem a čas od času ošetřit kůži impregnací. Kabelky tak vydrží krásné i řadu let.

Bohatá nabídka super kousků na jednom místě

S nabídkou designových a zároveň vysoce praktických italských kabelek přichází internetový obchod novakabelka.cz. V nabídce zde najdete kožené kabelky všech možných tvarů i barev. Vybírat je možné například velké kabelky – „styl vak“, klasické obdélníkové kabelky, kabelky přes rameno a mnoho dalších. Mezi nejprodávanější patří „klasická“ kabelka  s dlouhým uchem Caccia Cafe v příjemně tmavě hnědé barvě, která se hodí pro běžné nošení i do společnosti, bílá kráska Gondola Beige nebo žlutá designová kabelka Palagio Gialla.

           

 

V nabídce obchodu samozřejmě nechybí ani plesové kabelky – trendy psaníčka. Ta jsou k mání i se zdobením v podobě řasení nebo s výraznými flitry. Jakou si vyberete vy?