Nová dentální klinika nabízí moderní péči pro všechny!

Pokud vám zdrví vašich zubů není lhostejné, jistě se o ně dobře staráte. Samotná domácí péče ale někdy nestačí. Součástí péče o chrup je samozřejmě i pravidelná návštěva zubního lékaře. Zde ale nastává často problém, protože ne každý zubní lékař může nabídnout tu nejmodernější péči a služby. Můžete to ale změnit – tedy pokud navštívíte KVALIDENT.

 

 

Proč KVALIDENT?

KVALIDENT je název pro dentální kliniku, která byla otevřena na Praze 5. Jedná se o super moderní lékařské zařízení, které nabízí komplexní péči o lidský chrup. Na klinice pracují výhradně zkušení lékaři, který pomohou při běžných ale i při vážnějších problémech se zuby. Díky široké paletě služeb může klinika nabídnout komplexní péči pro každého.

 

Od pohotovosti po bělení zubů

Na klinice fungují lékaři, ke kterým můžete jít na běžnou prohlídku. Klinika provozuje také zubní pohotovost a najdete zde i dětské stomatology. Na klinice také můžete podstoupit i bělení zubů či jiné estetické úpravy. Lékaři vám se vším rádi poradí a doporučí individuální postup léčby. Na klinice funguje také implantologie, díky které můžete opět získat krásný úsměv. Na klinice používají výhradně špičkové zubní implantáty od světoznámých výrobců: Alpha-Bio, Straumann a Nobel Biocare. Lékaři implantují také estetické kompozitní výplně či celokeramické korunky a fazety. Na klinice nadjete také speciální oddělení Parodontologie, kde vám pomohou vyřešit všechny problémy s vašimi dásněmi. Můžete zde také podstoupit speciální léčení temporomandibulárního kloubu.

 

Pokud chcete špičkovou léčbu pro vaše zuby i vy, neváhejte a navštivte kliniku KVALIDENT i vy. Dveře jsou otevřené pro všechny.