Kolik tuhostí může mít vaše matrace?

Nákup kvalitní matrace, která by vám vyhovovala po všech stránkách, se bez nadsázky rovná podpisu řádné bankovní smlouvy. Jen s tím rozdílem, že při špatně zvoleném produktu nepřijdete „pouze“ o pár tisíc, ale také o pořádnou porci svého zdraví a spokojenosti.

Největším problémem je vždy výběr správné tuhosti matrace. Neexistuje matrace, která by vyhověla všem, důležité je pohodlí, ale také kvalitní podpora pro namáhanou páteř. Nejrůznější možnosti zónování či volba výšky jádra nám může rozhodnutí značně usnadnit, přesto však mohou nastat situace, kdy nám bude zvolená matrace připadat příliš měkká nebo naopak tvrdá.

 

Proč vsadit všechno na jednu kartu, když je tu matrace MULTINO?

Matrace, u nichž lze pouhým otočením získat rozdílnou tuhost, už na trhu existují. Ale matrace MULTINO českého výrobce Postelia s.r.o. dodává této variabilitě zcela novou dimenzi! Čtyři vrstvy jádra matrace z HR studené nebo líné pěny s paměťovým efektem si můžete poskládat tak, jak vám to bude aktuálně nejlépe vyhovovat. Získáte celkem dvanáct různých tuhostí matrace a sami si tak můžete nastavit tuhost od té nejtvrdší kombinace pro namáhanou páteř až po tu nejměkčí, určenou pro skutečně kvalitní relaxaci. Pro rychlou změnu pak stačí matraci otočit tak, jak je. Takže pokud během noci zjistíte, že vám zvolená kombinace nevyhovuje, stačí věnovat dvě minuty otročení matrace a budete zase spát jako v bavlnce.

Stejně jednoduché je i čištění matrací. Matrace MULTINO totiž disponuje snímatelným potahem (standard u výrobků Postelia) s obvodovým zipem. Textilii tak lze rozdělit na dva kusy, což vás ušetří praní většího množství objemu textilie i spaní na holé matraci, protože zatímco se bude horní část potahu prát, ta spodní vám poslouží jako příjemné lůžko.

Objevte pro sebe matraci MULTINO i další produkty z dílny Postelia s.r.o. v oficiální e-shopu Spime.cz. O správný rozměr se nemusíte bát, pokud si nevyberete ze standardní nabídky, můžete si nechat vyrobit matraci na míru do 10 dnů a bez příplatku. Dopravu po celé ČR navíc máte zcela zdarma.