37991041 - berlin, germany - nov 28, 2014: view to facade of a demlition house in berlin, germany. due to ongoing clarification of ownership the rate of old houses in berlin is still high.

Konečně spolehlivá firma na odstranění graffiti

Žijeme s přítelem v rodinném domě společně s jeho rodiči. Před půl rokem se nám na fasádě domu objevilo graffiti přes celou boční stěnu domu. Zavolali jsme si tedy firmu na odstraňování graffiti v Praze, kterou jsme si našli na internetu.

Tak negativní zkušenost v rámci služeb jsme už dlouho neměli. Firmu jsme zkontaktovali, nahlásili jsme, co bychom od nich potřebovali. Už první negativní impulz byl ten, že nám nebyli schopni říct přibližnou cenu, za jejich práci, i přesto, že jsme jim naměřili, jak velikost plochy stěny, tak samotného graffiti, vše jsme jim také nafotili a poslali. Řekli nám, že se to prý bude naceňovat na místě, podle náročnosti práce. Ale nenechali jsme se rozhodit. Mohli k nám dojet hned další den, což nás naopak potěšilo. Tak jsme do toho šli.

Další den přijeli dva zaměstnanci této firmy o hodinu a půl později, než byl smluvený čas. Bez jakékoliv omluvy se šli podívat na graffiti a pustili se do práce. Začali s odstraňováním graffiti. Věděli jsme, že to nepůjde na 100% odstranit, ale jejich metoda neměla skoro žádný účinek. Když skončili s odstraňováním (které nemělo žádný kloudný účinek), začali s natíráním fasády barvou, která byla úplně jiná, než barva původní fasády.

Tak jsme je zastavili a poprosili je, ať to nedělají a přestanou. Ihned jsme volali do firmy, co to jako má být. Pán na telefonu byl velice nepříjemný a nakonec nám řekl, ať si na to najdeme někoho jiného, když se nám jejich práce nelíbí. No vůbec jsme nechápali, co se to děje a jakým způsobem se k nám chovají. Místo, aby dělali něco pro spokojeného zákazníka, tak jsou naštvaní, že máme stížnost. No, prostě šílená zkušenost.

Další týden jsme od známých, co měli podobný problém dostali kontakt na firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., která prý určitě nezklame. Po předchozí zkušenosti jsme byli opatrnější, ale už prvotní přístup firmy nás příjemně překvapil. Všichni byli velice milí, ochotně nás o všem informovali, poslali nám obratem přibližnou cenovou relaci a sami se nabídli, že přijedou na obhlídku, aby věděli, jak na to.

Pak nastal den, kdy měli přijet na samotné odstranění graffiti. Pomocí metody pískování se jim povedla snížit intenzita barvy graffiti přibližně na čtvrtinu a pro zamalování zbylých stínů použili barvu, kterou si nechali namíchat tak, aby měla skoro stejný odstín jako má naše fasáda. K tomu byla předchozí obhlídka určená. Po skončení jejich práce nebylo vůbecpoznat, že bychom měli někdy na domě graffiti.

Za nás tedy veliká spokojenost a firmu A SERVIS LIPKA musíme vřele doporučit. Kvalita, rychlost, ochota, skvělá komunikace a hlavně profesionalita. Tím vším se tato firma může pyšnit.

Čištění koberců už není žádný oříšek

Mám dlouholetého kamaráda, který měl minulý rok v létě nehodu na kole, po které je ochrnutý na dolní končetiny. Bydlí v bytě v panelovém domě na okraji Prahy. Má tam výtah, vstup do domu je bezbariérový a obecně celé okolí je na jeho handicap jak dělané. Občas se za ním stavím u něj doma nebo zajdeme na pivo.

7664625 - a beige carpet texture, close-up

Když jsem u něj byl naposled, tak jsem mu tam pomáhal poklízet nějaké věci do skříně a u toho jsme probírali úklid domácnosti, až jsme se dostali k tomu, že by potřeboval vyčistit koberce, které má po celém bytě. Rád bych mu v tomhle pomohl, ale v úklidech nejsem žádný přeborník a upřímně mě to hrozně nebaví. Tak jsem mu alespoň nabídl, že mu pomohu s hledáním firmy, která mu ty koberce vyčistí. Souhlasil a pustili jsme se do hledání.

Podle všech různých recenzí, ohlasů od zákazníků a článků nám nejlépe vyšla firma A SERVIS LIPKA s.r.o., která měla nejvíce kladných recenzí. Nebylo na co čekat a ihned jsme firmu zkontaktovali. Milé slečně jsme po telefonu nadiktovali naše údaje a popsali rozsah koberců. Obratem nám byl zaslán e-mail s domluveným termínem, časem a zároveň zde byla i konečná cena naší poptávky.

Zaměstnanci firmy A SERVIS dojeli přesně ve smluvený termín, do bytu donesli kotoučový stroj a ihned se pustili do práce. Používají metodu hloubkového, strojového čištění, kdy se kvalitní chemie dostane hluboko do struktur koberce a zbaví koberec veškerých nečistot. Zároveň tato metoda koberec vydezinfikuje a zbaví ho všech nežádoucích mikroorganismů.

A taky se tak stalo, koberce vypadaly jako nové. Opět měly svoji původní barvu a vzhled. Kamarád byl velice spokojen a já překvapen, jak efektivně dokáží dělat svoji práci. Za nás jediné, velká spokojenost. Firmu A SERVIS LIPKA, čištění koberců Praha, můžeme jen doporučit.