40069113 - a ginger cat sleeps in his soft cozy bed on a floor carpet

Strojovou metodu čištění koberců vůbec nic nemůže nahradit!

Před rokem jsem hledala úklidovou firmu, která by nám v celém domě profesionálně vyčistila koberce. Jednu takovou jsem našla, ale moc jsem se o ní neinformovala a to byl kámen úrazu. Když k nám její pracovníci přijeli, tak začali ihned s čištěním. Používali metodu extrakčního čištění, kdy se do koberce vstříkne chemie smíchaná s vodou a okamžitě se odsaje. Vypadalo to dobře, ale výsledek už tak dobrý nebyl. Koberec schnul dva dny a  poté se na něm objevily obrovské fleky a různé šmouhy. Byla jsem zoufalá a nevěděla jsem, co mám dělat.

Firmu jsem opět kontaktovala a popsala, co se mi s kobercem stalo. Bylo mi ale řečeno, že se to u starších nebo hodně špinavých koberců stává a že se s tím už nic nedá dělat. Uvažovala jsem tedy, že si pořídím nové koberce. Pak mě ale navštívila kamarádka. Ukázala jsem jí poničené koberce a ona řekla, že se jí stalo to stejné. Také mi hned dala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí čištění koberců Brno strojovou metodou. Prý zachránila její koberce před vyhozením.

Neváhala jsem a do A SERVISU jsem zavolala. Stejně už jsem neměla co ztratit. S touto firmou byla nejenže výborná komunikace, ale především mi hned nabídli nejbližší termín čištění a udělali kalkulaci mé poptávky. V daný den pak přijeli pracovníci na minutu přesně. Prohlédli si koberce, aby zhodnotili postup a začali pracovat. Dovezli si s sebou i těžký kotoučový stroj. Na koberec nanesli speciálně namíchanou chemii, kterou pak kartáčovali právě kotoučovým strojem. Ten tuto chemii měnil v hustou pěnu a na povrchu koberce se začala objevovat špína, která se v koberci ukrývala. Následně vše vysáli speciálním vysavačem. Koberec byl po tomto čištění téměř suchý. Byla mu navrácena jeho původní barva a vzhled. Kobercové vlákno se opět vzpřímilo a koberec byl příjemně nadýchaný. Hlavně na něm ale nebyly žádné fleky a byl také vydezinfikovaný.

Z takto vyčištěného koberce jsem byla naprosto nadšená. Opravdu vypadal jako právě koupený. Tímto bych chtěla pracovníkům A SERVISU ještě jednou mockrát poděkovat, že zachránili můj koberec. Tuto firmu doporučuji i vám ostatním. Je totiž naprosto bezkonkurenční.

Kvalitní mytí oken, výloh a jiných skleněných ploch a práce ve výškách

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. provádí kvalitní mytí oken a výloh Brno. Tuto službu provádí za použití pomůcek, které zaručí precizní výsledek práce. Těmito pomůckami jsou: korundové žiletky, čistý rozmývák, gumová stěrka a 100 % bavlněná plena. A SERVIS nepoužívá žádná leštidla. Ta totiž paradoxně okna dříve ušpiní, protože na sebe navazují prach a městské spady.

Nejprve jsou okna očištěna od zatvrdlých nečistot, které mohou být způsobeny např. rekonstrukcí – tmely, silikony nebo při propagaci vaší provozovny – bannery, fólie nebo akční polepy. Tyto nečistoty jsou odstraněny korundovými žiletkami, které profesionální pracovníci firmy umí používat tak, aby nedošlo k poškrábání skla vaší prosklené plochy. Kvalitně také provedou odstranění, stržení nebo sejmutí krycích folií, celo polepů oken a výloh, reklamních polepů a různých samolepek. Žiletky mají 10 cm dlouhou plochu. Pokud by se stalo, že by tuto žiletku používal člověk, který nemá zkušenosti, mohl by nenávratně poškodit plochu okna. Po odstranění zatvrdlých nečistot jsou čištěny rámy a parapety.

31046584 - window seat in modern house

Skleněné plochy jsou myty čistým rozmývákem spolu se saponátem a následně je vše setřeno gumovou stěrkou. Po uschnutí přichází na řadu leštění. To je prováděno pouze bavlněnou textilií. Ta zajistí, že se na okna nechytá prach a nečistoty poletující v ovzduší. Okna tak zůstanou opravdu dlouho čistá a lesklá.

Firma A SERVIS realizuje mytí oken buď jednorázově nebo nárazově, ale také servisně. Cykly servisního mytí jsou nejčastěji 1x za 30 dní z vnější strany a 1x za 90 dní z vnitřní strany.

Pro práci ve výškách jsou pracovníci firmy důkladně proškoleni. Pro precizní odstranění nečistot ve výškách využívají vysokozdvižnou techniku, hydraulické rameno a horolezeckou nebo speleologickou techniku. Zajistí vám výškové odmaštění, odprášení, impregnaci, mytí, čištění oken a prosklených ploch ve výšce, skleněných fasád, log, bannerů, světelných reklam, směrových cedulí, reklamních tabulí, billboardů, solárních panelů, reklamních, firemních štítů, podkladů log a obchodních štítů, světlíků, prosklených stropů, zimních zahrad, skleníků, prosklených výtahů, pylonů, kazetových zdí, stěn, plášťů a sendvičového, plechového opláštění hal, objektů budov, skleněných zdviží. Ve výškách v interiéru hal a budov provádí výškové čištění, odprášení, odmaštění a mytí všech rozvodů, stavebních prvků, konstrukcí a sloupů, příhradových nosníků, stropů, zdí, stěn nad výrobní, skladovací a prodejní plochou.