Kosmetika vyrobená z piva? Má mnoho co nabídnout!

Pivo je lahodný alkoholický nápoj, který znají snad všichni. Je známo, že pokud se pije v malém množství, může pomáhat, protože obsahuje řadu vitamínů i minerálních látek. Víte ale, že i pokud si dopřejete pivo ve velkém, může vám to prospět? Musíte však vsadit nikoliv na pití, ale na užívání pivní kosmetiky. Ta využívá sílu piva dokonale. Co můžete s pivní kosmetikou získat?

 

Pivní kosmetika využívá sílu kvalitního piva

Hlavní složkou pivní kosmetiky je samozřejmě pivo. To je základem úspěchu. Pivo totiž obsahuje řadu vitamínů – nejvýznamnější z nich je vitamín, B -, dále také minerální látky (např. draslík, vápník a sodík) či kyselinu listovou. Jedná se o přírodní látky, které mají pozitivní vliv na lidskou pokožku. Pivní kosmetika je tak určena pro efektivní péči o pleť, a nejen o ni. Díky obsahu chmelu je pivní kosmetika také účinným pomocníkem při regeneraci vlasů. Využívá se i při masážích a koupelích.

 

Jak vybírat?

I při výběru pivní kosmetiky bychom si měli dát pozor na kvalitu a sledovat zejména podíl obsahu piva. Čím větší obsah piva, tím je kosmetika účinnější. Se zajímavou nabídkou přichází značka SAELA, která nabízí ručně vyráběnou pivní kosmetiku. Na její výrobu používá velice kvalitní pivo, a kosmetika tak zachovává všechny jeho blahodárné účinky.

 

Co je možné mít?

SAELA nabízí celou řadu přípravků. Koupit si můžete šampony, balzámy, mýdla, pěny do koupele a mnoho dalšího.

Mezi nejoblíbenější patří Pivní sprchový gel – díky vysokému obsahu piva pokožku dokonale hydratuje a podporuje její regeneraci. Při sprchování také navozuje pocit uvolnění.

Skvělé je také Pivní tekuté mýdlo, vhodné pro každodenní použití. Ocení ho zejména ti, kdo mají problémy se suchou pokožkou.

A možností se nabízí mnohem více!

 

Objevte sílu pivní kosmetiky i vy. Kompletní nabídku najdete na www.pivni-kosmetika.eu