Vybíráme kosmetiku pro muže…

I když to někteří muži nedávají rádi a často najevo, i jim záleží na tom, jakou kosmetiku používají. I muži chtějí dobře vypadat, krásně vonět a případně i skrýt projevy stárnutí jejich pokožky. Přinášíme vám hned několik zajímavých tipů na účinné kosmetické přípravky pro muže. Zaměříme se produkty od luxusní korejské kosmetické značky MISSHA.

 

MISSHA je určitě spárnou volbou! Proč?

MISSHA je značka korejské kosmetiky, která si dlouhou dobu razila cestu na český trh. Nyní už tu ale konečně je, takže jsou její skvělé účinky dostupné i pro nás. Korejská kosmetika MISSHA je výjimečná, protože tvoří kosmetické přípravky se speciálním složením. Produkty od MISSHA totiž vždy přinášejí kombinací vysoce účinných přírodních látek a extraktů jako je například dřevěné uhlí, extrakty ze sladkovodních a mořských rostlin, ovocné kyseliny, žen-šen, přírodní oleje a mnoho dalších účinných přírodních látek. Díky důmyslné kombinaci se může kosmetika MISSHA pochlubit vysoce pozitivními účinky v oblasti péče o pokožku.

 

Kosmetika MISSHA je stvořena pro všechny muže  

V nabídce u MISSHA najdete právě i speciální kosmetické přípravky pro muže, které přinášejí super účinky.

 

Jsou to tyto:

Energizující a hydratující zklidňující tonikum – MISSHA For Men Urban-Soul Deep Sea Energy Soother.

 

Tonikum má ve složení složky z hlubinné mořské vody, minerály a potřebné lipozomy. Díky tomu pleť přináší dokonalou hydrataci a chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy. Tonikum také krásně voní – nabízí vůni jasmínu, levandule i oblíbeného santalového dřeva.

 

Hydratační esence proti předčasnému stárnutí – MISSHA For Men Urban-Soul Pure Active All in one Skin Essence (Moisturelise)

 

Tato esence spojuje účinky tonika, hydratační pleťové vody a esence. Proti stárnutí pokožky působí velmi efektivně, protože  obsahuje mateří kašičku. Díky obsahu extraktu z barbadošské višně a vitamínu C zlepšuje přirozenou barvu pleti.

 

Péče o pleť pro muže 3 v 1 pro redukci mastné pleti – MISSHA For Men Urban-Soul Pure Active All in one Skin Essence (Sebum control)

 

Tento přípravek je určený pro odstranění problémů s mastnou pletí, které má řada mužů. I tato esence spojuje ty nejlepší účinky tonika, hydratační pleťové vody a esence.

 

MISSHA nabízí i další super účinné kosmetické přípravky pro muže – najdete je v nabídce na www.missha.cz.