Koupelna vyladěná k dokonalosti

Vybavujete-li vaši koupelnu, pak kromě sprchového koutu, praktického umyvadla a vhodných obkladů nezapomeňte také na doplňky, které dotvoří dokonalý celek. Jedním z nich jsou i koupelnové předložky. Tato zdánlivá maličkost se totiž velkou měrou podílí na celkovém vyznění místnosti. Dodávají jí útulnost, pocit zabydlenosti a harmonie. Kromě toho jsou pohodlné. Jen co vylezete z vany nebo ze sprchy, bosou nohou došlápnete na příjemně měkký a hřejivý povrch. Vyrobeny jsou ze speciálních vláken, které mají výborné absorpční vlastnosti a zaručují tak extra savost.

Výstřižek

Nebojte se barev

Vyberte si podle vašeho vkusu a potřeb z mnoha barev, které se skvěle hodí do každé koupelny. Nebojte se být odvážní, například sytě zelená koupelnová předložka hezky oživí chladný prostor. Současné módní trendy velí návrat k přírodě, oblíbené jsou proto také neutrální jemně hnědé koupelnové předložky. Barevně je nezapomeňte sladit s ostatními koupelnovými doplňky, jako jsou osušky, ručníky, závěsy a další textilie. Kromě toho, že jsou elegantním designovým doplňkem, mají především funkci praktickou, a tou je hlavně bezpečnost. Musí vám dodat pocit jistoty při opouštění vany nebo sprchového koutu. Jejich protiskluzová úprava totiž zabrání nežádoucím a nebezpečným pádům a tím také potenciálním bolestivým úrazům. Umístit je však můžete také k umyvadlům, kde vám budou poskytovat příjemnou základnu během hygienický či zkrašlovacích procedur.

 

Originalitě se meze nekladou

K mání jsou nejen klasické obdélníkové tvary, ale volit můžete také nepříliš tradiční kulaté koberce, které využijete jako centrální prvek v místnosti. Hodí se nejen do koupelny, ale také na toaletu, do předsíně či obývacího pokoje. Díky tomu, že jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu, se snadno čistí a udržují. Můžete použít čisticí prostředky nebo je prát v pračce a vypadají stále jako nové. Praktické jsou v tomto ohledu předložky z polyesteru, které jsou nejen jemné a hebké ale i rychleschnoucí. Charakteristická je pro ně měkkost, vysoká výdrž a také příznivá cena. Tak si vyberte podle vašeho vkusu a jednoduše během chvilky vtiskněte interiéru novou tvář!