Seniori_dilnicky_Domoc_sedlcany_PP

Krásné dekorace a pomoc seniorům – i to jsou Velikonoce v OC Park Hostivař

Chcete si svůj domov vyzdobit v jarním duchu a zároveň podpořit dobrou věc? Zkuste to s dekoracemi, které pro Vás vyrobili nadaní senioři z Domova Sedlčany.

 

 

 

Jejich stánek bude stát v prostorách OC Park Hostivař o víkendu 7. – 8. 4. 2012 a najdete v něm vše, co dodá domovu tu správnou jarní atmosféru. Navíc koupí předmětů přispíváte na další rozvoj uměleckých aktivit babiček a dědečků, takže si kromě ozdobného věnečku můžete odnést i dobrý pocit.

 

Seniori_dilnicky_Domoc_sedlcany_PP

 

Co pro vás senioři vyrábí?

„Umělecké aktivity jsou v Domově jedno z nejoblíbenějších volnočasových aktivit a účastní se jich i velmi talentovaní lidé,“ říká Petra Toušová, koordinační pracovnice Domova a spoluorganizátorka akce.  Na období Velikonoc připravují senioři dekorativní předměty nejen pro sebe a své blízké, ale také pro zájemce z řad veřejnosti. Ve stánku na ně budou čekat velikonoční krasilce, „kuřátka“, věnečky i závěsné ozdobičky, vše ve veselých barvách jara.

 

velikonocni_vyrobky_senioru_Domov_Sedlcany_2_PP

 

Akci vítá i marketingová manažerka OC Park Hostivař Karolína Pleštilová. „V zimě jsme rádi podpořili charitativní akci pro děti z Klokánku, takže jsem ráda, že můžeme navázat podobnou akcí a tentokrát pomoci seniorům. Tímto zvu všechny, aby o víkendu před Velikonočním pondělím dorazili a pořídili si u stánku něco pěkného,“ uzavírá.