Krém a ruce Irelona obsahuje i ochranný přírodní faktor!

Irelona je název jedinečného krému na ruce, který uvádí na trh česká společnost Irel – výrobce účinné přírodní kosmetiky. Irelona vyniká nad ostatními svým složením. Obsahuje totiž vysoké procento přírodních účinných látek, které přispívají k udržování krásné a zdravé pokožky rukou.

 

 

 

Se sílou ostropestřce mariánského

Krém Irelona obsahuje celou řadu účinných přírodních látek. Je to v první řadě olej z byliny ostropestřce mariánského, která je bohatá na celou řadu biologicky významných látek. Krém na ruce Irelona díky tomu obsahuje například kyselinu linolovou, která má významný vliv na optimální stavbu buněk kůže, přispívá také k hojení a brání také vzniku kožních zánětů. Olej z ostropestřce mariánského a látky v něm obsažené také chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy. Olej samotný potom působí jako přírodní ochranný faktor, takže chrání pokožku i proti škodlivému ultrafialovému záření.

 

Pro pokožku rukou je to nejlepší

Krém Irelona je jemný a lehce se vstřebává. Významně se také podílí na obnovení a hlavně také na udržení krásy a pružnosti pokožky. Irelona je proto skvělá pro všechny, kdo chtějí mít krásné ruce, ale především pro ty, jejichž ruce jsou často vystaveny nepříznivým vlivům jako jsou mycí prostředky nebo prašné prostředí.

 

Dokonalá hydratace

Krém na ruce Irelona zanechává pokožku rukou jemnou a hydratovanou. Má navíc vyváženou hodnotu pH a nepůsobí proto dráždivě ani na velmi citlivou pokožku. Krém je k dostání ve 100 g balení, můžete ho mít tak neustále u sebe.

 

Krém Irelona i další přípravky přírodní kosmetiky najdete na www.irel.eu