Nový vzdělávací a informační portál FinačníLexikon.cz

*Užitečné video-poradenství z oblasti osobních financí* Měli jste někdy problém při uzavírání smlouvy k vybranému finančnímu produktu? Dostal vás obchodník do nesnází během investování? Nevěděli jste, jakým způsobem daný problém řešit?

 

 

Odpovědi na tyto a další otázky naleznete na novém informačně-vzdělávacím portálu FinančníLexikon.cz. Po registraci zde získáte užitečné video-poradenství k problematice osobních financí, speciálně pak z oblasti investování na burze, účetnictví a práva. Služby portálu jsou dostupné i na chytrých telefonech a iPadech.

Jednotlivá videa jsou řazena podle tematických celků, pod kterými je naleznete ve video-knihovně. Lexikon je rozdělen na kapitoly Právo, Účetnictví, Burza.  „Každý kdo přijde na naše stránky a nenajde radu v knihovně, má možnost získat odpověď ve speciální sekci s názvem ‚Máte problém’, kde si jednoduchým způsobem zadá požadavek k vytvoření individuálního videa. Odpověď bude natočena na základě popisu problému, který podrobně zaznamenáte v on–line formuláři. Video následně uložíme do knihovny a budeme o něm informovat všechny registrované uživatele,“ popisuje Pavel Kočalka, realizátor portálu FinačníLexikon.cz

 

 

Na portálu FinančníLexikon.cz jsou videa rozdělena do dvou kategorií z hlediska dostupnosti. „Bezplatná videa jsou po registraci k dispozici zdarma, mají naučný charakter a pracují s veřejně publikovanými informacemi. Placená videa už jsou odborně zpracovaná na základně vašich konkrétních problémů a požadavků. K jejich zhlédnutí je vedle registrace potřebná také platba prostřednictvím online systému společnosti Gopay,“ přibližuje Pavel Kočalka.

V nabídce služeb portálu FinančníLexikon.cz není jen  poučení obsažené ve videích, ale i osobní konzultace k dořešení vašeho problému. K dispozici máte jednotlivé specialisty i celé firmy, které se na portálu podílí. „Jestliže na základě videa zjistíte, že se váš problém či poškození do značné míry shoduje s již natočeným případem, umožníme vám dohodnout si řešení věci přímo s tím odborníkem, který video realizoval,“ říká realizátor portálu.

Provozovatelé portálu nabízí zájemcům rovněž odborná školení na objednané téma a pořádají i vzdělávací semináře, kde se věnují problematice osobních financí. Více o portálu naleznete na www.financnilexikon.cz