12440_02.jpg

Kultovní Sony Playstation 2 s hrami

Dnes již naprostá klasika a kultovní záležitost pro všechny hráče – herní konzole Sony Playstation 2. Ve své době byl Playstation 2 o generaci přede všemi herními konzolemi, dodnes na nejlepší hry vzpomíná spousta hráčů s úctou a respektem.

 

 

 

Není však všem dnům konec – Sony Playstation 2 se stále ještě dá sehnat i s širokou nabídkou her za skvělou cenu!

Nezapomenutelná konzole Playstation 2

Málokterý hrář zapomene na dlouhé hodiny prosezené u naprosto revolučního vynálezu od společnosti Sony. Než Playstation 2 spatřil světlo světa, znali hráči pouze nijak nevýkonné konzole, na nichž šlo hrát pouze základní hry. Pak však přišel právě Playstation 2, který znamenal revoluci – hry byly propracovanější, graficky detailnější, vše do detailu fungovalo.

 

12440_02.jpg

Přibyla například možnost vložení paměťové karty, kam jste mohli ukládat své pozice ve hře – do té doby něco nemyslitelného. A tak si Sony Playstation 2 získal stále více srdcí vášnivých hráčů.

Hry na Playstation

Jak jsme si již řekli, hry na Playstation znamenali přelom. Díky Playstation 2 začalo statisíce hráčů dávat přednost konzoli před počítačem. Žánrů her je skutečně mnoho – od sportovních a akčních, přes strategie a simulátory, až k závodním a dětským hrám.

15894.jpg     16944.jpg

Málokdo nikdy na Playstation neviděl legendární hry jako FIFU, Sims, Medal of Honor, Need for Speed, Star Wars, Pána prstenů nebo Harryho Pottera. Tyto špičkové hry máte možnost získat za akční cenu maximálně do 350 Kč!

 

www.gameshop.cz