7251_PP

Barevné a crazy kontaktní čočky, kterými uchvátíte

Udělat dojem, uchvátit ostatní a dostat někoho na první pohled – k tomu všemu Vám dopomohou crazy kontaktní čočky. Váš jediný pohled bude úplně nový, neotřelý, nápaditý a řekne o Vás mnohé…

 

 

 

První pohled s čočkami rozhodne

Jste si vědomi toho, jakou váhu má hned první pohled? Více než 70%, co si o nás druhý myslí, záleží na prvním pohledu a prvním dojmu! Jaký chcete na druhé dělat dojem? S barevnými a crazy kontaktními čočkami si můžete zvolit sami – pokaždé můžete udělat úplně jiný dojem. A to i na toho, kdo Vás zná. Povolte proto i Vy uzdu divokým fantaziím a vyzkoušejte zapůsobit crazy čočkami.

7251_PP     7391_PP

Pořádná jiskra v oku

Vemte na to jed, že z Vás druzí nebudou schopni spustit oči. Tyto čočky se hodí jak pro speciální příležitosti, tak i pro jakýkoli den, kdy chcete být odlišní, jiní, jedineční! Můžete si je vzít na koncert, párty, akci, na stadion, odvážnější i na rande. Kamkoli uznáte za vhodné. Díky crazy kontaktním čočkám si snadno podmaníte celé své okolí. O své oči se bát nemusíte – tyto kontaktní čočky jsou z moderního hydrogelového materiálů a padnou každému. Na výběr máte z více než 70 designů a barev.

 

www.bigmall.cz