85acz

Kvalita u průmyslových čerpadel by měla být na prvním místě

Při výběru průmyslového čerpadla pro vaší činnost si musíte uvědomit vysoké zatížení tohoto výrobku. Čerpadlo je produkt, který v mnoha případech pracuje téměř nepřetržitě. Na správném chodu čerpadla je závislých také mnoho dalších odvětví. Je proto nutné volit čerpadla kvalitní a odolná proti opotřebení a poruchám.

 

 

 

 

Envicomp s.r.o. má přesně taková čerpadla

Hlavní náplní společnosti Envicomp, s.r.o. je prodej čerpadel a filtrační techniky pro průmyslové využití. V tomto oboru se společnost pohybuje již od roku 1993, kdy byla založena. Od založení se soustředí pouze na prodej čerpadel od silných a spolehlivých výrobců. Protože pouze kvalitní výrobky jsou zárukou bezproblémového chodu a spokojenosti zákazníků. V nabídce společnosti Envicomp, s.r.o. najdete všechny druhy čerpadel pro průmyslové využití. Dodavateli jsou světově známé firmy jako například 3M PUMPS, VERSA-MATIC, TAPFLO, EMEC, OBL, JESSBERGER, CORODE a GEMMECOTTI.


85acz      95acz      111acz

 

 

V nabídce je také komplexní sortiment a služby

Společnost Envicomp, s.r.o. se ovšem nesoustředí pouze na prodej těchto čerpadel. Firma svým zákazníkům nabízí komplexní služby v tomto oboru. Ke všem dodaným typům čerpadla máte zajištěn záruční i pozáruční servis. Dodávka náhradních dílů a jejich odborná montáž je samozřejmostí. Díky skladu v Ledči nad Sázavou se k vám dostanou náhradní díly bez nutnosti objednání u výrobce.


Kompletní informace a nabídku průmyslových čerpadel naleznete na www.envicomp.cz