Nové plavky nebo třeba trendy tuniky? Víme, kde je mají…

Zima sice ještě úplně neskončila, ale to nebrání tomu, že bychom se měli začít připravovat na jaro a především potom na léto. Právě nyní je ten správný čas na nákup letního a jarního oblečení. Ceny jsou před hlavní sezónou totiž stále mrazivě nízko…

 

 

 

Trendy plavky pro každou milovnici módy

K létu neodmyslitelně patří slunění a tak i plavky. Léto 2013 bude ve znamení barev, kontrastu a rafinovaných střihů – to bude platit i v kategorii plavek. Zajímavé modely dámských plavek přináší internetový obchod Blancheporte. V nabídce jsou moderní plavky v různých provedeních, takže si zaručeně vybere každá žena. Pro ženy, které rády ukazují své tělo, jsou připraveny bikinky nebo dvoudílné plavkyvyztuženou podprsenkou. Pokud naopak chcete ukrýt nějaké to kilo navíc – jistě vás potěší i bohatá nabídka jednodílných plavek. Vybírat můžete i oblíbené tankiny a nebo i rafinované plavky se sukénkou, které dokáží skrýt širší boky.

Foto: Blancheporte.cz

K dokonalosti stačí málo

V Blancheporte na vás čeká i bohatá nabídka trendy oblečení. Velice oblíbené jsou hlavně dámské tuniky, které budou IN na jaře i v létě. Tuniky jsou vhodné pro štíhlé postavy i dámy s bujnějšími tvary. Dokáží totiž vše perfektně skrýt. Obchod Blancheporte nabízí pro jaro a léto 2013 tuniky a halenkytrendy potisky, zajímavým zdobením a v různých velikostech. V jaké vyrazíte vy? Kromě bohaté nabídky se můžete těšit i na mrazivě nízké ceny v akčních nabídkách…Nenechte nic náhodě a připravte se na léto již teď!

 

Plavky, tuniky, halenky a další trendy oblečení pro dámy, pány i děti čekají na www.blancheporte.cz.