kalhoty

Kvalitní ARMY vybavení pro každého

Jste milovníkem Army stylu a chcete mít doma podobné vybavení a oblečení jako členové elitních vojenských komand? Najít kompletní Army vybavení v jednom obchodě není tak jednoduché, ovšem pokud budete hledat v obchodě Armed.cz najdete vše po čem zrovna toužíte.

 

 

 

 

Army oblečení vydrží obrovskou zátěž

Army oblečení se Vám bude hodit nejen jako skvělý a efektní oděv, ale také jako skutečně praktické a funkční oblečení. Je totiž vyrobeno tak, aby odolávalo velkému stupni zátěže. Army kapsáče využijete v jakémkoli prostředí a při kterékoli situaci. Vojenské kalhoty z rozličných národních uniforem, délek i typů v mnoha variantách a ve všech velikostech. Stačí si jen vybrat na Armed.cz. Všechno zboží zde naleznete za velmi přijatelné ceny.

 

 kalhoty        BL-SFU-PR-14

 

Nejen oblečení, ale široký výběr ostatního vybavení

Armed.cz není obyčejným army shopem, který se zabývá pouze prodejem oblečení a obuvi. Velkou pozornost věnuje také kvalitnímu a širokému sortimentu outdoorovému vybavení (pro přežití a stanování v přírodě), zbraním a prostředkům k obraně a také nožům. Především pak nože Gerber se vyznačují velmi dobrým poměrem kvalita X cena.

 

n1      n2

 

Nože značky Gerber jsou známé po celém světě. Mezi nejznámější nože patří Gerber Applegate a jiná verze Covert. Dále LMF – nůž s pevnou čepelí a Trident. Oblíbené jsou nože Gerber Gator.

 

Kompletní nabídku army vybavení naleznete na www.armed.cz.