746_super-mario-3

Super Mario je hra, která nikdy neomrzí

Taky stále vzpomínáte, jak jste v době, kdy se začaly objevovat první herní konzole a počítačové hry hráli jednoduché hry a jak vás bavily. Kterou hru jste hráli nejraději? Pro většinu z nás to byl bezesporu Super Mario. Tato hra byla velmi oblíbená dříve a její oblíbenost přetrvala až dodnes.

 

 

 

 

Super Mario je starší hra v moderním kabátu

Panáčka v modrých montérkách, červené mikině a čepici zná téměř celý svět. Skoro každý si vyzkoušel jeho dobrodružství a v dnešní době se Mario hry opět vrací do módy. A to nejen v klasické verzi, kterou všichni dobře známe, ale také v mnoha moderních podobách. Klasická verze skákačky s přeskakováním želv a sbíráním mincí je stále nejoblíbenější, ale vznikají i jiná odvětví her, kde hlavní postavou je Super Mario, ale jsou odlišné od původní podoby. Například minigolf Super Mario nebo Mario, který je ve vesmíru a mnoho dalších.

 

         746_super-mario-3   697_mario-bubble-bobble   399_mario-minicross

 

Velké množství Mario her a mnoho dalších

Pokud jste také milovníky Mario her, nebo chcete vašim dětem ukázat, jakou hru jste v mládí hráli vy navštivte portál poggo.cz. Zde najdete široký výběr her, kde je hlavním hrdinou právě zmiňovaný Super Mario. Naleznete zde původní verzi této hry, ale také moderní podoby Mario her. Tím to ovšem nekončí. Na tomto portálu naleznete velké množství takto zaměřených her a při podrobném průzkumu jistě objevíte nějakou hru, kterou jste měli rádi a už jste na ní téměř zapomněli.

 

Kompletní nabídku Mario her a mnoho dalších najdete na www.poggo.cz.