ampon

Kvalitní kadeřnické pomůcky je možné mít za hubičku!

Toužíte po dokonalém účesu, ale už vás nebaví chodit do drahých salonů a utrácet za to velké peníze? Vždyť přece vůbec nemusíte. Dokonalý účes si můžete vyrobit i pěkně doma. Stačí jediné – mít k tomu kvalitní pomocníky v podobě kadeřnických pomůcek…Jaké by vám neměly chybět?

 

 

 

 

Vše přehledně na jednom místě

Cesta ke krásným vlasům a dokonalému účesu nemusí být vůbec složitá a dlouhá. Vše potřebné najdete v bohaté nabídce specializovaného internetového obchodu vlasy-kosmetika.cz.

Kvalitní vlasová kosmetika je nezbytný základ!

Jestliže chcete mít krásné vlasy, ze kterých vyrobíte dokonalý účes, musíte začít u vlasové kosmetiky. Jedině pravidelné používání kvalitní vlasové kosmetiky vám to zaručí. V nabídce obchodu  najdete výhradně prvotřídní šampony na vlasy osvědčených značek jako jsou Wella, Schwarzkopf, Bes, Londa, Gestil Wonder, Goldwell nebo Subina a dalších. Seženete zde i speciální šampony na řešení problémů s lupy nebo i suché šampony do kabelky.

 

ampon              kart

 

Žehlička na vlasy pro dokonalý účes

Mít krásný účes není jen tak. Je potřeba věnovat jeho přípravě trochu času. Nemusí to ale určitě být hodiny. Stačí i několik minut – tedy v případě, pokud budete pracovat se žehličkou na vlasy. Špičková je Pearl Ultimate S9500 exclusivní úzká žehlička na vlasy od značky REMINGTON, která má vysoce výkonné keramické topné články – ty zaručí vždy dokonale hladký účes. Je vhodná pro krátké vlasy a polodlouhé vlasy. Její předostí je, že má keramický Ultimate povrch Ultimate s odlesky z pravých perel! Žehlička na vlasy Remington vám tak vykouzlí dokonalý účes kdykoliv si jen budete přát a to velmi rychle!


strojek                ehlika

Mnohem více

V nabídce obchodu najdete i další kadeřnické potřeby. Jsou to například špičkové strojky na vlasy, fény, hřebeny, natáčky, holicí strojky, hřebeny a kartáče ale i prvotřídní vlasovou kosmetiku. Stačí si vlastně jen vybrat.

 

Nabídku najdete na www.vlasy-kosmetika.cz