Kvalitní servis pro váš vůz Škoda? Vsaďte na profesionální přístup a služby

Není žádným tajemstvím, že svůj vůz musí každý motorista pravidelně udržovat a poskytnout mu náležitou péči. Jen tak se dočkáte dlouhodobého bezproblémového provozu. A pro servisní služby je nejlepší využít služeb autorizovaného servisu. Minimálně v záruční době se vám to rozhodně vyplatí, a i potom by tak měl učinit každý motorista, který chce mít jistotu, že je s jeho vozidlem při servisu zacházeno dle doporučených postupů a jsou používány třeba originální náhradní díly. Zkrátka pokud vám záleží jak na životnosti vašeho vozu, tak na bezpečnosti.

 

Služby na vysoké úrovni

V rámci služeb servisování vašeho vozu můžete využít například předplacený servis, který vám zajistí předepsanou údržbu vozidla. Autoservis Škoda Praha vám poskytne veškeré služby, které jsou dostupné pro retailové i firemní zákazníky. Na veškeré dostupné služby se můžete podívat přímo na stránkách servisu. Samozřejmostí je profesionální přístup, ať už jde o běžnou servisní prohlídku nebo opravy.

 

Připravte své auto na sezónu

Nedílnou součástí návštěv autorizovaných servisu je také příprava vozidla na motoristickou sezónu. K tomuto účelu lze využívat servisní akce, kde pořídíte řadu služeb a příslušenství výhodně. Na vše se můžete podívat na webu auto-poly.cz a vybrat si, co bude pro vás to pravé. Před hlavní motoristickou sezónou, tedy na jaře, se v rámci takových akcí provádí zejména:

  • Kompletní prohlídka automobilu
  • Montáž originálního příslušenství

 

Servisní akce jsou často také spojeny se zajímavými cenovými nabídkami na originální příslušenství, které tak pořídíte za lepší ceny. V rámci servisu vám zaměstnanci dokáží poradit a můžete tak společně nalézt nejvhodnější řešení, které vyhoví vašim představám. Mezi takové typické příslušenství patří třeba nosiče na kola nebo střešní boxy, které chtějí řidiči instalovat asi nejčastěji.