Kvalitní tlumiče výfuků od IMPOL Trade s.r.o

Každý automobil obsahuje části, které je čas od času třeba vyměnit, aby mohl dál plnit svůj účel. Toho si je každý řidič, který sem tam musí vynaložit nějakou tu tisícovku na opravu, moc dobře vědom. A právě jednou z takovýchto částí jsou tlumiče výfuků

Dnes je tu pro Vás možnost, jak na této opravě i ušetřit. To vše díky IMPOL Trade s.r.o., více na www.vyfuky-katalyzatory.cz.

 

Čas výměny

Tlumiče výfuků na automobilech mají životnost zhruba 5 let. Jestliže tedy vlastníme automobil, je dobré s touto nutnou investicí předem počítat. S výměnou tlumičů výfuků má již 6 let zkušeností firma IMPOL Trade s.r.o., během nichž získala bohaté zkušenosti. A to především díky spoluprací s evropským producentem tlumičů výfuků značky Polmostrów. Polmostrów denně exportuje do zemí EU tisíce kusů výfuků všech frekventovaných značek automobilů.

 

Správné evropské normy

Dodávané výfuky jsou homologované a díky oboustrannému pokovování hliníkem mají dlouhou životnost. Jsou vyrobeny z trubek a plechů o síle 1,5 mm, čímž přesahují životnost výfuků obyčejných. Pro srovnání: výroba tlumící přepážky z plechu má tloušťku pouze 0,5 mm, což má logicky za následek mnohem kratší životnost výfuku.

 

Aktuální akční ceny

IMPOL Trade doporučuje značku Polmostrów. Je příjemné vědět, že cena těchto dílů výfuků je velice příznivá – pohybuje se podle typu vozidla od 700 Kč do 2000 Kč. Nejvíce se prodává na značky Škoda, Fiat, ale i jiné. Jestliže bude nutná výměna výfuku na Vašem miláčkovi, obraťte se na prodejce kvalitních výfuků za příznivou cenu IMPOL Trade s.r.o., kde v současné době je akce na výfuky – 25% sleva! Více naleznete na www.vyfuky-katalyzatory.cz.