Spolehlivé výfuky a autodíly od Vyfukybn.cz

Dvacet let zkušeností v odvětví výfuků a autodílů mluví za vše. Rozmanité práce nejen v oblasti výfukových systémů a autodílů, nýbrž i pneuservis, karosárna a možnost zapůjčení náhradního vozu. To vše a ještě mnohem víc nabízí svým zákazníkům společnost Výfuky Pařízek a syn.

Více se dozvíte na oficiálních stránkách www.Vyfukybn.cz.

 

 

 

 

Bohatá historie

Histrie společnosti, sahající až do roku 1991, kdy byla založena, s sebou přinesla mnoho drahocenných zkušeností a též dlouhou řadu spokojených zákazníků. Předmětem podnikání byla v té době pouze distribuce výfuků. Časem byla však působnost společnosti rozšířena o další služby a sortiment. Sortiment v současnosti čítá úctyhodných 16 tisíc položek. Distribuce náhradních dílů probíhá po celé ČR, Slovensku i Slovinsku.

 

 

Více než jen služby

Ačkoliv byl původním záměrem pouze prodej a distribuce výfuků na osobní a nákladní vozy, časem se služby rozrůstaly do stále větších a větších rozměrů. K výfukům přibyl autoservis a pneuservis, dále karosárna, odtahová služba a stanice měření emisí. Nezapomeňme však ani na čištění klimatizací a myčku s ruční obsluhou. Není samozřejmě zapomenuto ani na ty, u nichž oprava potrvá déle – pro ty jsou tu k dispozici náhradní vozy.

 

Nejen výfuky, právě naopak

Výfukovými systémy od Vyfukybn.cz se mohou pochlubit společnosti DAN CZ, Karsit, Polmo, BUDO, PPH, DINEX a další. A to díky výhradnímu dovozu a výrobě. Dále máte k dispozici náhradní díly na všechny značky vozů, speciálně na automobily ŠKODA. Dále zmiňmě namátkou motorové oleje Castrol, Sunoco, Paramo, Q8 a olejové, palivové a vzduchové filtry UFI, CLEAN a MANN. Mnohem více informací o službách a autodílech najdete na www.Vyfukybn.cz.