hvzdy

LED hvězdná nebe – netradiční prvek do domácností i restaurací

Patříte mezi milovníky zářící hvězdné oblohy? Pokud ano, máme pro vás skvělý tip – hvězdnou oblohou se totiž můžete kochat kdykoliv si jen vzpomenete. Stačí se podívat na super vychytávku v podobě LED hvězdného nebe. O co se jedná?

 

 

 

Designové i funkční osvětlení

LED hvězdná nebe je speciální druh osvětlení, který imituje zářící hvězdnou oblohu a nyní ho můžete mít doma i vy. Hvězdné nebe lze umístit do sadrokartonu nebo kazetového stropu. Jedná se vždy o sadu několika desítek malých LED světýlek. Jejich pomocí potom na stropu vznikne zajímavý prvek v podobě zářící hvězdné oblohy.

 

hvzdy

Barevné variace

Hvězdné nebe si můžete dokonce vytvořit v několika barvách. LED světýlka leze totiž kombinovat v několika barvách. K dostání jsou v barvách bílá, červená, modrá a žlutá. Záleží tedy jen na vaší fantazii.

 

hvzdy_2

Kam se hodí?

Odpověď je jednoduchá. LED hvězdná nebe se hodí všude tam, kde chcete mít příjemnou uklidňující atmosféru. Výborně vypadá toto osvětlení například v ložnicích. LED hvězdná nebe najdou své uplatnění ale i restauracích nebo barech. Na osvětlení barů jako přímo jako stvořená.Velmi populární umístění si toto osvětlení našlo i v solných jeskyních či infrasaunách.

 

Více informací o tomto druhu osvětlení najdete na www.led-zarovky-osvetleni.cz