pouzdro_1

Pouzdra JAP 720 Unibox jako ideální řešení pro posuvné dveře

Posuvné dveře jsou praktickým řešením pro všechny, kdo chtějí ve své domácnosti ušetřit místo odstraněním klasických dveří. Pokud patříte mezi ně, měla by vás zajímat špičková stavební pouzdra Unibox.

 

 

 

 

 

Moderní a funkční prvek v jednom

Posuvné dveře jsou výborným řešení právě z toho hlediska, že díky nim získáte nové prostory, které jinak zabírají dveře. Současně s tím si do interiéru pořídíte i moderní doplněk.Posuvné dveře se dají použít na jednotlivé pokoje, ale lze s nimi zajisti i zavírání dvou sousedících pokojů. Právě pro tyto případy skvěle poslouží stavební pouzdro JAP 720 Unibox.

 

pouzdro_1

 

Důmyslný systém jedné kapsy

Pouzdra JAP 720 Unibox mají totiž důmyslný systém jedné kapsy, do které se ze dvou stran zasouvají dvoje posuvné dveře. Takže elegantně vyřešíte zavírání dvou sousedících pokojů. Tento systém umožňuje také výraznou úsporu vašich financí, neboť jedno pouzdro JAP 720 Unibox je mnohem levnější, než dva Standardy.

 

unibox_3

Proč stavební pouzdro JAP 720 Unibox?

Pozitivních odpovědí se nabízí hned několik. Pouzdra JAP 720 Unibox se hodí i do malých prostor, díky nim dojde k radikální úspoře místa, mají také estetický přínos. Disponují i dlouhou životností a mají nosnost až 200 kg (jedno křídlo á 100 kg).

 

Více informací najdete na www.vase-pouzdra.cz.