PLAVBA NA KAPITÁNŮV OSTROV V KARIBIKU

Značka CAPTAIN MORGAN® odstartovala  spotřebitelskou soutěž s pirátskou tematikou nazvanou Kapitánův ostrov, kde je kromě dobrodružné výpravy do Karibiku v sázce i Kapitánův poklad v hodnotě 15,000 $ (USD).

 

 

 

Šanci získat svůj podíl má také posádka z České republiky. Kapitán při této příležitosti představil i svoji novou asistentku, herečku Menu Suvari (ve filmu Americká krása jí jako spolužačce své dcery nemohl odolat Kevin Spacey). Ta bude v roli jeho oficiální reportérky předávat soutěžícím posádkám v České republice informace o průběhu soutěže a povzbuzovat je při plnění Kapitánových úkolů, které je nutno splnit po cestě na Kapitánův ostrov, kde čeká drahocenný poklad. Při pohledu na sluncem zalité moře, na místě doslova nasáklém dobrodružnou atmosférou, je snadné pochopit, proč je Kapitánův ostrov TO PRAVÉ místo, odkud si letos můžete odvézt spoustu legendárních a nezapomenutelných zážitků.

 

Ne každému se ale poštěstí se na Kapitánův ostrov podívat a soutěžit o poklad. Kapitán má celkem jasnou představu o tom, jak by měla jeho posádka z Česka vypadat. Po jeho boku nakonec stanou ti, kteří ho nejlépe přesvědčí o tom, že mají následující charakterové rysy – jsou přátelští, odvážní, bystří, rozhodní a v neposlední řadě jsou, stejně jako Kapitán, vůdčími osobnostmi.

 

Na Facebooku –www.facebook.com/CaptainMorganCeskaRepublika budou průběžně uveřejňovány nejrůznější úkoly, za jejichž splnění obdrží soutěžící “klíč”. Další klíče je možno nalézt na akčních láhvích, v barech a na promo akcích značky CAPTAIN MORGAN®. Podmínkou účasti ve finálovém kole je získání minimálně pěti (5) těchto klíčů.

 

A pokud by snad ještě vyhlídky dobrodružství na Kapitánově ostrově nebyly dostatečně přitažlivé, pak vězte, že zmíněná hollywoodská herečka Mena Suvari bude na ostrově s Kapitánem jakožto oficiální zpravodajka, jejímž úkolem bude nejen zpovídat jednotlivé posádky, ale i komentovat, jak si vedou v průběhu jednotlivých vědomostních a dovednostních disciplín při honbě za pokladem.

 

Sám Kapitán k tomu poznamenal: „Kdo by nechtěl zažít 3 legendární dny plné vzrušujícího dobrodružství a k tomu získat část z mého pokladu? Zúčastněte se Kapitánova ostrova a může to být všechno vaše. Jo, a zmínil jsem se o tom, že to znamená být tam se mnou, s Morganetami, a že vás čeká rozhovor s Menou Suvari? Tak už na nic nečekejte a vzhůru na palubu!“

 

„Abyste však dostali šanci, budete muset Kapitána zaujmout. Pokud neprokážete svoje vůdčí schopnosti, smysl pro kamarádství, odvahu, rozhodnost a bystrou mysl, můžete dát dobrodružství na ostrově i pokladu sbohem. Taková příležitost nepřichází každý den – a vy se o ni musíte zasloužit,“ dodala Mena Suvari.

 

Soutěž je určena všem občanům České republiky, kteří již dosáhli plnoletosti. Plnění úkolů na Facebooku vyžaduje smysl pro humor, tvůrčí schopnosti, dobrodružnou povahou a vítězného ducha. Uzávěrka přihlášek do soutěže a poslední možnost získat všech pět (5) klíčů je dne 18. září 2011. Úplná pravidla a podmínky soutěže Kapitánův ostrov 2011 najdete na stránkách www.facebook.com/CaptainMorganCeskaRepublika

 

Pijte s rozumem – Kapitánův rozkaz!

Pro více informací o zodpovědné konzumaci alkoholu navštivte prosím www.forum-psr.cz.


O soutěži Kapitánův ostrov

Kapitánův ostrov je spotřebitelská soutěž, během které se účastníci nejprve snaží získát “klíče” za plnění nejrůznějších úkolů. Každý takto získaný klíč musí soutěžící uplatnit prostřednictvím aplikace na Facebooku, na stránkách www.facebook.com/CaptainMorganCeskaRepublika. Některé z klíčů je možno obdržet za splnění úkolů publikovaných na webu, další je možno získat mimo prostředí internetu (viz níže). Jakmile dosáhne soutěžící počtu pěti (5) klíčů, bude mu nabídnuta možnost účasti v závěrečném kole soutěže odehrávající se v České republice. Vítěz závěrečného kola vyhrává cestu na Kapitánův ostrov v Karibiku (která proběhne ve dnech 10.-13. října 2011) a šanci utkat se s dalšími 13 týmy z jiných zemí o podíl z pokladu v celkové hodnotě 15,000 $.

 

* Mimo facebookové stránky Captain Morgan Česká republika, je možno nalézt klíče na následujících místech:

  • Na akčních láhvích “Kapitánův ostrov” u smluvních velkoobchodních partnerů
  • U obsluhy v barech, restauracích, hotelech a ostatních gastrozařízeních při nákupu nápoje s obsahem CAPTAIN MORGAN®
  • Na akčních láhvích “Kapitánův ostrov” na pultech maloobchodních prodejců

 

Pro podrobnosti o kampani Kapitánův ostrov, včetně úplných pravidel a podmínek soutěže, navštivte prosím stránky www.facebook.com/CaptainMorganCeskaRepublika

 


O společnosti Diageo:

Diageo je přední světový prodejce prémiových nápojů s vytříbeným portfoliem značek alkoholických nápojů v oblasti piva, vína a lihovin. K těmto značkám patří např. Johnnie Walker, Guiness, Smirnoff, J&B, Baileys, Cuervo, Tanqueray, Captain Morgan, Crown Royal a vína Beaulieu Vineyard a Sterling Vineyards.

Diageo je globální společností. Své produkty prodává ve více než 180 zemích po celém světě. Firma je kotována na jak Newyorské burze cenných papírů (DEO) tak na Londýnské burze (DGE). Pro další informace o společnosti Diageo, jejích lidech, značkách a o jejím působení navštivte naše stránky Diageo.com. Pro sdružené informace týkající se odpovědné konzumace alkoholu navštivte DRINKiQ.com.

Celebrating life, every day, everywhere.

O značce Captain Morgan:

Roku 1654 opustil mladý Henry Morgan svůj rodný Wales a odjel do západní Indie. Nikdy se neotáčel zpět. Jakožto rozený vůdce se brzy vypracoval na kapitána. Legendární Henry Morgan byl jedním z nejobdivovanějších bukanýrů 17. století. Proslul zejména svou odvahou na plavbách Karibikem při nichž hájil Britské zájmy.

Za zásluhy byl později povýšen do šlechtického stavu a vlastní sláva Siru Henry Morganovi vynesla dokonce křeslo jamajského guvernéra. Zde žil až do své smrti v roce 1688.

O staletí později bylo jeho jméno zvěčněno v názvu společnosti The Captain Morgan Rum Company.