Víkendové pobyty

Pokud sháníte romantický víkendový pobyt, můžeme Vám nabídnout různé pobytové balíčky. Pojeďte se s námi vypravit do magického prostředí víkendových pobytů.

 

Vyrazte na víkendový pobyt se svým protějškem, kamarádkou či celou partou přátel. Nabízíme víkendové pobyty v hotelích po celé ČR i na Slovensku, dopřejte si pár dní romantiky a oddechu. Naše víkendové pobyty pro dva s bohatým relaxačním programem jsou zaručeně tím nejlepším dárkem pro každý pár, který touží po odpočinku a hýčkání. Pokud Vám pracovní vytížení nedovoluje strávit týdenní nebo delší pobyt, užijte si víkendové pobyty, při kterých se také odreagujete jako o klasické dovolené.

Pokud si chcete odpočinout a načerpat novou energii, pak tu pro Vás máme mnoho víkendových pobytů. Najděte si čas pro sebe ,pro své kamarádky nebo partnera. Prožijte víkendový pobyt plný pohody, odpočinku a relaxace. Připravili jsme pro Vás různorodé víkendové pobytové balíčky, mezi kterými si vybere opravdu každý. Využijte této možnosti a prožijte víkend v hotelu, všechny relaxační, romantické, víkendové pobyty je možné uskutečnit i ve všední dny, nechte se opečovávat. Užijte si neopakovatelné chvíle plné relaxace a odpočinku a zapomeňte alespoň na pár dní na veškerý stres. Odměnou Vám bude nejen harmonizace Vašeho těla, ale také Vašich myslí a srdcí.

Nechte se hýčkat v klidu s partnerem. Novou energii Vám pomohou načerpat víkendové pobyty s lázeňskými procedurami. Oddejte se ve dvou uvolňujícím masážím, ponořte se do koupele a nechte uklidnit svou mysl. Relaxovat bude nejen Vaše tělo, ale i duše. Užijte si Váš víkendový pobyt pro dva. Stačí si jen vybrat z naší široké nabídky víkendových pobytů.

www.planetum.cz