Letní dovolená v Itálii je stále populárnější

Pokud se podíváme na statistiky návštěvnosti jednotlivých destinací, Itálie se pravidelně objevuje na předních pozicích. Překrásné pláže jsou lemovány tradičním vzhledem italské architektury a náklonnosti tamních obyvatel. Levná dovolená v Itálii je opředena celou řadou výhod, z kterých může český turista bezostyšně čerpat. Tou hlavní je ideální dostupnost a přijatelná časová náročnost na dopravu. Navíc se jedná o dovolenou v cenově příjemné hladině. Přivítejte letní sezónu inspirativním zážitkem u jižanských obyvatel, jejichž hlavním hnacím motorem je spokojenost turistů Vyberte i jednu z mnoha oblíbených destinací a přivezte si nazpět do své domoviny další neopakovatelné zážitky.

Tiptravel vám dovolenou zprostředkuje

Nechte se pozvat na nezávaznou prohlídku internetového portálu cestovní kanceláře tiptravel.cz a objevte celé spektrum lákavých nabídek, které jsou okamžitě k dispozici k přímému objednání. Zapomeňte na prohlížení katalogu a zalistujte si z pohodlí domácí atmosféry virtuální předlohou.

Internetové stránky vám poskytnou ucelený přehled na nejžádanější místa v těch nejlepších hotelech i apartmánech. Tiptravel má na Slovensku silnou tradici již více jak 26 let a aktuálně v této zemi patří mezi největší cestovní kanceláře. Jen za rok 2015 odcestovalo s touto společností více jak 10 000 spokojených zákazníků.

Modernizujte svůj vůz

Pokud máte v plánu se vydat na dovolenou automobilem, určitě by stálo za zvážení jeho modernizace. Začněte třeba něčím úplně obyčejným leč vysoce praktickým. Nové gumové autokoberce vám udělají svým vzhledem radost.

Gumové autokoberce vám jsou ideální ochranou podlahy interiéru vozu před případnými nečistotami a špínou z bot. Nejlépe je využijete jak na jaře, na podzim, tak i v zimě nebo kdykoliv, když se povětrnostní podmínky promění v deštné ovace. Udělejte něco pro svůj vůz a pro své pohodlí ještě před cestou na dovolenou.