Letní teploty jsou skvělé, ale vyžeňte je ze svého bytu!

Konečně nadchází období v roce, kdy se můžeme těšit na příjemné chvíle trávené venku. Když však přijdeme domů, chceme si vychutnat komfort, a hlavně příjemné teploty, které by v bytě měly panovat. Je váš byt během léta žhavá výheň? Poradíme vám, jak s tím zatočit.

 

Konec vedra v bytě!

Umíte si představit, že by konečně i váš domov mohl být domovem po celý rok? Máte problémy v létě usnout, a i přes intenzivní větrání se váš byt stále nedaří zchladit? Nemusíte se trápit. Na vině je vadná nebo dokonce chybějící izolace vaší střechy a půdních prostor. Během jednoho jediného dne se vše může změnit! Izolace MAGMARELAX je metoda, která nevyžaduje téměř žádný zásah do vašeho života. Není třeba půdní prostory vyklízet, nemusíte se o nic starat.

 

Foukaná izolace a ochrana krovu

Nejmodernější technologie foukané izolace MAGMARELAX umožňuje průmyslovým, ale i soukromým objektům rychlé zateplení půdních prostor. Použitý materiál je nehořlavý, nesaje vodu a je imunní vůči plísním. Když si navíc objednáte možnost ošetření krovu IMUNITRELAX, můžete si být jisti, že výrazně prodloužíte životnost celé vaší střechy.

 

Jak je to s váhou izolace?

Další z významných výhod foukané izolace je její nízká hmotnost. Nemusíte se tedy obávat, že by vložená hmota změnila váhovou koncepci vašeho obydlí. Kromě rychlé aplikace, která je oproti jiným metodám výrazně levnější a rychlejší, se tak můžete těšit i z faktu, že použitý materiál je odolný i proti škůdcům.

 

Takže kromě většího pohodlí také ušetříme?

Když se rozhodnete pro foukanou izolaci MAGMARELAX, můžete se těšit na úplně jiný komfort žití. Na letní měsíce se můžete opět těšit, ne se jich obávat. Ve vašem podkrovním bytě bude příjemně. Ale to není všechno – během topné sezóny si místo nekonečného topení můžete užít pohodu a teplo domova. Raději si místo vysokých účtů za topení dopřejte lahev oblíbeného pití a oslavte vítanou změnu!

Informujte se na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.