Léto a hladká pokožka

 

Léto už klepe na dveře. Sluníčko a vysoké teploty nedovolují nosit oblečení, které by toho mnoho schovávalo. Naopak, je velmi minimalistické, a tak odhaluje velký kus naší kůže. Proto bychom neměli nic ponechat náhodě. Nastává nejvyšší čas pustit se do boje s nežádoucími chloupky. Módní trendy totiž jasně velí život bez nich. Nejedná se však pouze o estetickou záležitost, ale také o věc hygieny. Zatímco přes zimu nebyly bezchybně oholené nohy nutné, s příchodem teplého počasí přichází doba pro všechny žiletky a depilační pomůcky, jako jsou vosky, depilační krémy, samozahřívací depilační papírky apod.

Vždyť, která z nás by nechtěla mít krásné sexy nohy, které bude moci bez obav ukázat v minisukni, módních šortkách nebo plavkách? Hebké a hladké je můžete mít i vy, stačí jim jen věnovat dostatečnou pozornost. Dnes existuje mnoho způsobů, jak hladké pokožky docílit, a to na poměrně dlouhou dobu, klidně i na několik týdnů. Stačí si jen vybrat. Oblíbenou metodou je díky své rychlosti depilace.

Depilační vosk patří k nejúčinnějším způsobům, ale pro mnohé z nás také k bolestivým. Hladká pokožka vám ale vydrží tři až čtyři týdny. Příjemnější je depilace vosky Beauty Image, které se aplikují při nižší teplotě, navíc obsahují stopové prvky, vitaminy a zajišťují antiseptické a regenerační účinky. Použít je můžete na všechny typy pleti a po celém těle, včetně citlivých oblastí jako jsou třísla či podpaží. Chloupky totiž nevypadají hezky nikde a už vůbec na obličeji. Hlavně na okolí úst využijete obličejové samozahřívací depilační papírky. Investovat můžete také do obličejové depilační sady v praktické kosmetické taštičce, díky níž budete mít všechno hezky po ruce – depilační papírky, tonikum, mléko i mini roll-on ohřívač.

Depilace je pro pokožku náročná, proto po ní nezapomeňte použít také pečující přípravky, které kůži zklidní a zregenerují. Nejlépe se osvědčila přírodní kosmetika, která je vhodná i pro citlivou pleť. Vyzkoušejte podepilační olej, který odstraní zbytky vosku a pokožku zanechá jemnou a hydratovanou. Uklidnit podráždění pomůže také podepilační pěna s obsahem heřmánku nebo podepilační gel s aloe vera a s extraktem z bavlny, který osvěží a zklidní pokožku. A vy se tak můžete cítit sebejistá a v pohodě.