Léto promění váš dům v neobyvatelný prostor? Vyřešte to jednou pro vždy a ušetřete peníze

Letní dny jsou v zimní sezóně těžko uchopitelným pojmem, jehož vzdálenost nás okamžitě vytrhne z reality. Aktuálně se však nacházíme v pomyslné jarní čekárně a zanedlouho se do nás opřou vysoké teploty společně s neúnosnými klimatickými podmínkami. Rodinný dům se tak stává jedním z mnoha úkrytů, kde je naším cílem vytvořit ideální klima pro běžné činnosti a odpočinek.

Velký počet majitelů starších domů, chat i novostaveb nemohou přijít na to, proč se jejich půdní prostory stávají neobyvatelné a v mnohých případech se vysoká teplota dostává i do nižších pater. Dům je zateplený, má nová okna i dveře, přes to do dokonalosti chybí daleko více, než pouhý krůček. Foukaná minerální izolace vám ihned vysvětlí, kde se stala největší chyba.

 

Proč klasické zateplení nefunguje

Klasické zateplovací systémy v podobě polystyrenové fasády jsou bezesporu účinnou metodou,jak vyprodukované teplo zachytit v útrobách domu, ovšem má své velké mezery. Když nebudeme počítat obrovskou finanční investici, stačí se zaměřit na strop. Právě tohoto místa si izolace vůbec nevšímá a při tom už z hodin fyziky moc dobře víme, že jakékoliv teplo stoupá vzhůru. Váš strop se tak stává nevítaným tepelným mostem a v létě se skrze střešní plášť dostává veškeré sluneční teplo do vnitřních prostor. Systém Magmarelax má řešení.

 

Foukaná minerální izolace Magmarelax v ploché střeše

Nezáleží na tom, jestli se bavíme o ploché nebo šikmé střešní konstrukci. Foukaná minerální izolace je vhodná pro všechny typy rodinných domů bez ohledu na jejich tvar. Dvouplášťová konstrukce ploché střechy se zatepluje přímo v dutině mezi plášti, kam se za pomocí moderního hadicového systému vžene minerální izolace Magmarelax. Unikátní zateplovací izolace se vyrábí z přírodního čediče a poskytuje nad rámcové vlastnosti v podobě zvýšené odolnosti proti hmyzu, plísním nebo požáru.

 

Foukaná minerální izolace Magmarelax v šikmé střeše

Domy se šikmou či sedlovou střechou představují daleko větší variabilitu a většinou se pod střešní konstrukcí objevují podkrovní místnosti. Ty jsou díky vysokým teplotám a neodizolované střeše neobyvatelné a dusný vzduch se z nich nedá vyvětrat. Foukaná minerální izolace Magmarelax zajišťuje ochranu před prostupem tepla v létě a v zimě ho naopak uchovává v interiéru.

 

Jak se foukaná minerální izolace provádí

Foukaná minerální izolace systém Magmarelax přináší mnohem větší výhody i jako samostatný prvek a dokonce vám ušetří více finančních prostředků, než jakákoliv jiná dostupná technologie. K realizaci se využívá služeb jednoho míchacího centra a dělníka, který se bez nečekaných překážek dokáže dostat i pod čtyři hodiny pracovního času. Následně po sobě vše uklidí a váš dům se tak stane efektivním izolantem v ten samý den. Porovnejte si pak stavební operace a řekněte sami, která se stává nejpřijatelnější.

Foukaná minerální izolace vám sníží náklady až o 70 % v závislosti na přístupu a zpřístupní podkrovní část domu za jakéhokoliv počasí.

Objednávejte služby a udělejte první krok k nezávaznému kontaktu a obhlídce nemovitosti. Využijte kontaktní linky na čísle 800 100 533.