Parkování u letiště vás nemusí stát majlant

I když se jedná o dovolenou vždy se snažíme najít nejvýhodnější cenu. Jednoduše proto, že se nám nechce platit víc, když nemusíme. Ušetřené peníze raději utratíme přímo na místě za dobré jídlo nebo suvenýr na památku. Náklady na dovolenou nám ale může zvednout i cesta na letiště nebo parkování.

Cestovat autem až na letiště je samozřejmě nejpohodlnější způsob, ale také může vyjít dost draho. Parkování na týden či dva, podle trvání vaší dovolené, může stát až tisíce. Když necháte auto někde v okolních ulicích, musíte zase na letiště dojet autobusem MHD a tedy se spoléhat na jízdní řád. Přes den je spojení vcelku dobré, autobusy jezdí často a není až tak komplikované se od auta na letiště dostat. Co když ale na svou dovolenou odlétáte uprostřed noci nebo se budete vracet brzy ráno? Pak budete muset řešit taxi nebo jiný dopravní prostředek a to jsou opět další finance navíc. Ideální variantou je tak parkování u letiště, kde zaparkujete auto a na letiště se necháte odvézt.

Možnost parkování a zároveň odvozu na letiště nabízí Parkia a to za nejlevnější ceny. Autem pohodlně přijedete až na parkoviště, kde máte předem rezervované místo. Tam auto necháte, nasednete do klimatizovaného minibusu a za necelých deset minut vystoupíte na letišti. Minibus odjede a vy si můžete začít užívat dovolenou bez stresu nebo obav, zda parkujete své auto na bezpečném místě. Minibus má i dětské sedačky a dostatek místa pro vaše zavazadla, není tak důvod se bát o bezpečnost svých ratolestí. Je v provozu kdykoli je potřeba, ať je 11 v noci nebo 4 hodiny ráno. Rezervaci parkování provedete online a čím dřív, tím lépe pro vás a vaši peněženku. Bez obav hned, když kupujete v lednu first minute zájezd, rovnou si zarezervujte parkování třeba na termín za půl roku. Za místo pro svého miláčka na čtyřech kolech můžete mimo sezónu zaplatit za týden jen kolem dvou set, v sezóně pak do tisícovky. Což je za bezpečné parkování a pohodlný odvoz i dovoz na letiště pro celou rodinu velmi příjemná cena. Ušetřené peníze pak roztočte ve víru velkoměsta vaší vysněné dovolené a užijte si je s úsměvem.