Léto s Calvinem Kleinem – jak bude vypadat?

Také si připadáte zahlceni pestrobarevným spodním prádlem a plavkami, které vévodí kolekcím prakticky všech módních návrhářů pro letošní rok? Pak vsaďte na Calvina Kleina, který v souladu se svými zvyky opět pojímá celou sezónu tak trochu jinak.

Důraz klade především na minimalismus a maximálně praktické střihy, jež však nezapomínají lichotit postavě ve všech ohledech. Není jistě náhodou, že jeho skvělé podprsenky oblékají i takové celebrity světového modelingu jako je Kate Moss, a boxerky s charakteristickou širokou gumou opatřenou nápisem na svých fotkách ze sociálních sítí beze studu ukazují i přední hollywoodští herci.

 

Plavky, které vám budou zaručeně slušet

Návrháři od Calvina Kleina patří mezi mistry bezešvého a skvěle padnoucího prádla. Tvoří nadčasové víceméně unisexové kolekce, charakterizované svůdným minimalismem a skutečně maximální pohodlností.

Plavky Calvin Klein z této produkce vám proto zaručeně sednou, bez ohledu na to, jakou postavu  máte nebo s jakými výhradami se vydáváte k vodě. Zdánlivě jednoduché střihy vás už na první pohled okouzlí svou rafinovaností. Nebudete potřebovat žádné psychedelické vzory ani módní ozdoby, které by na vaši jedinečnost upozornily.

 

Pro pohodlí u vody po všech stránkách

Precizní práce s látkou a siluetou postavy totiž přitáhne každé oko už na první pohled. K mání jsou jednodílné i dvoudílné kousky, a to v provedení s logem CK i bez něj. Můžete si tak užít přesně takového stupně pohodlí kombinovaného s luxusem, jaký potřebujete.

Ale nebyl by to Calvin Klein, kdyby ke svým plavkovým kolekcím nepřidal ještě něco navíc. Muži si tak mohou pořídit stylové pánské tričko barevně sladěné s jejich plážovými šortkami a ženy zase jistě využijí pohodlných plážových šatů, které jim dovolí vypadat elegantně i takříkajíc v polních podmínkách. Objevte pro sebe kouzlo nevšedního návrhářského stylu CK v e-shopu Luxusnipradlo.cz a dovolte si tento rok na pláži doopravdy zazářit!