Myjte si auto tak, jak chcete vy sami.

Většina z nás má ke svému autu velmi osobní vztah. A to nejen muži. S láskou o něj pečujeme, čistíme ho, přezouváme, pořizujeme mu lepší vybavení. Kvůli němu stavíme garáže, aby bylo chráněné jak před zloději, tak před nepřízní počasí. Proto není divu, že chceme mít jeho údržbu pod kontrolou.

Cesty do myčky se vám zdají zbytečné, nechce se vám za mytí auta utrácet a nebaví vás čekání? Často máte pocit, že po cestě z myčky, by to chtělo ještě na některých místech umýt ručně? Pečujte o svého miláčka tak, jak chcete vy.

S vysokotlakým čističem (tlakovou myčkou) Kärcher K 5 Premium Full Control Plus si můžete auto umýt kdykoli a zvládnete to sami. Navíc se o něj nemusíte bát, protože si sami nastavíte dostatečně jemný paprsek vody. Jednoduše můžete přepínat mezi mycími režimy tak, že na pistoli stisknete vybranou položku, a rovnou kontrolujete sílu na displeji. Typ paprsku pohodlně nastavíte pootočením na pracovním nástavci 3-1 Multi Jet a pak jen regulujete tlačítky +/- . Tak nemusíte vyměňovat pracovní nástavec ani při přechodu z vysokotlaku na stupeň čisticího prostředku. Takto umyjete auto mnohem pohodlněji a rychleji. Buďte pánem situace a mějte mytí pod kontrolou.

Auto však není jedinou oblíbenou věcí, kterou je obtížné vyčistit. Když rádi jezdíte s přáteli či rodinou na výlety na kole, víte, jak kola po návratu vypadají. Zabahněná a zablácená tak, že vás s nimi manželky nechtějí pustit ani do garáže. A to není vše. Jestliže máte dům, pak víte, o čem mluvím. Okolo domu je pořád co uklízet. I v takových případech se tlaková myčka Kärcher hodí. Možná si úklid okolo domu zamilujete stejně jako já. Baví mě každý nepořádek na terase či domě jednoduše spláchnout.

https://www.youtube.com/watch?v=OTT95ccT9A4

Tlaková myčka Kärcher K 5 Premium Full Control Plus je vhodná i pro častější používání na zvlášť úporné nečistoty. Snadno s ní vyčistíte chodníček okolo domu, dokážete se zbavit mechu a plevele v prasklinách nebo mezi jednotlivými spoji v chodnících a cestičkách. Snadno s ní vyčistíte i zašlou špínu zahradního nábytku.

S tlakovými myčkami Kärcher máte své auto, kolo, dům a vše kolem plně pod svou kontrolou.

Více na www.karcher.cz a www.svetcisteni.cz