Letošní dovolená trochu jinak? Vezměte obytné auto a cestujte!

Vymýšlíte plány na letošní letní dovolenou? Chcete letos změnu, protože vás už nebaví trávit týden povalováním se u moře nebo u rybníka v českých kempech? Láká vás prožít alespoň jeden rok cestovatelskou dovolenou, kdy v jedné lokalitě strávíte jen jednu noc a ráno zase pojedete poznávat krásy jiných částí, ale přitom být neustále v komfortu? V takovém případě existuje pro vás skvělé řešení. Stačí vzít obytné auto a můžete vyrazit!

Nemusíte kupovat, stačí pronajmout

Nákup obytných aut rozhodně není levnou záležitostí a u opravdu komfortních a kvalitních modelů jejich pořizovací cena neklesá pod hranici jednoho milionu korun. To není zrovna málo peněz. Abyste si užili dovolenou v obytném voze, nemusíte ale hned jít vůz kupovat. Existují totiž i firmy zaměřené na obytná auta a jejich zapůjčení. Auto si tak půjčíte jen na dobu, jakou budete potřebovat. Další možností je, že si postavíte vlastní obytný vůz třeba z dodávky nebo autobusu. Malou inspiraci najdete ZDE.

maxstream.cz_obytnaautapraha_cz_01

S půjčením se o nic nestaráte

Půjčení obytného vozu má velké množství výhod. Tou největší je, že si půjčíte vůz jen na dobu vaší dovolené. Nemusíte platit žádné provozní náklady, pojistku, havarijní pojištění, opravy, údržbu, což může znamenat investici několika desítek tisíc ročně. O všechny tyto náklady se postará sama půjčovna obytných aut. Jedinou vaší starostí bude naplánovat cestu a doplňovat pravidelně palivo.

maxstream.cz_obytnaautapraha_cz_02

Naplánujte vše již nyní

Poptávka po zapůjčení obytných vozů na našem trhu v posledních letech stále stoupá. Stále více stoupá počet zájemců o cestovatelskou dovolenou v pohodlí obytného vozu. Je tedy dobré, pokud si svou dovolenou naplánujete a zajistíte s předstihem. Pokud vše necháte na poslední chvíli, může se stát, že půjčovna bude mít už vůz, který by vám nejvíce vyhovoval, zarezervován pro jiného zájemce. Podívejte se také na ceny pronájmu obytného auta. Ty se dělí samozřejmě podle druhu a kvality automobilu, ale také podle ročního období a částí sezony. Můžete například ušetřit pronájmem obytného vozu mimo hlavní sezonu.