Levný nábytek je v kurzu, vybavte s ním i svou kancelář!

Nový i použitý nábytek ve skvělém stavu, za bezkonkurenční ceny a ihned k odběru, ze kterého si vybere i ten nejnáročnější zákazník a navíc možnost doplnit vaše kancelářské prostory o jedinečné kusy zhotovené na míru, které celý prostor esteticky i funkčně propojí a zharmonizují. Přesně to nabízí největší bazar kancelářského nábytku v ČR Quick Office, jenž se od své konkurence liší především komplexními službami a péčí odborníků, kteří vybaví všechny místnosti určené pro vaše podnikání rychle, kvalitně a profesionálně.

 

Široká nabídka kancelářského nábytku už na dvou místech v Praze!

Velké červené vlajky s nápisem Quick Office označují vjezd do skladu bazarového nábytku v Praze Radotíně (Radotínská ulice 1429). Nečekají na vás žádné spoře osvětlené sklepní místnůstky, ale prostorná prosklená hala s plochou 2000m2, v níž jsou přehledně vyrovnány řady dostupného kancelářského nábytku čekajícího na potencionálního kupce. Denní světlo odhalí přednosti nábytku v celé jejich kráse a dovolí vám okamžitě získat představu o tom, jak bude vaše nová kancelář vypadat.

Přímo na místě můžete pak své představy zkonzultovat s architektem a nechat si navrhnout interiér z dostupného nábytku přesně podle svých představ a přání. Quick Office s.r.o. je výrobní a obchodní firma s vlastní truhlářskou výrobou s tradicí již od roku 2003, takže zakoupený nábytek můžete pohodlně doplnit o kusy vyrobené na míru ve stejném designu.

Navštivte také novou pobočku Quick Office ve Vestci u Prahy (Vídeňská 343) disponující rovněž velkým množstvím použitého kancelářského nábytku. Aktuální nabídku si prohlédněte v sekci bazar nábytku a pak už běžte najisto nebo načerpejte inspiraci až na místě a nechte se unést množstvím možností. K dostání jsou kancelářské stoly, kancelářské židle a křesílka, kontejnery, skříňky, skříně ale i celá pracovní místa.

 Výstřižek

Platíte pouze za kvalitu

Nákupu vybavení z druhé ruky se nemusíte bát. Veškerý bazarový nábytek v Quick Office je vybírán s ohledem na jeho dlouhodobou užitnost a minimální opotřebení. Případné vady bývají spíše estetického charakteru a zákazník je na ně vždy pečlivě upozorněn.

Quick Office nabízí také výkup nábytku, stěhování nebo pronájem kancelářského nábytku. Jeho cílem je co nejvíce usnadnit podnikání všem, kteří jsou ochotní poprat se s náročnou legislativou našeho státu a zároveň nechtějí investovat příliš velké finanční prostředky tam, kde mohou snadno ušetřit opravdu velké peníze. Využijte služeb Quick Office i vy a vybavte si svou kancelář kancelářským nábytkem ihned a za skvělé ceny!