Luxfery – designové tvárnice

Skleněné tvárnice, to už dávno nejsou ty tradiční komunistické, těžkopádné stavební prvky. Naopak, jedná se o designové tvárnice, které dokáží do stavby vnést světlo, provzdušnit ji a pokud jsou barevné i dodat myriády pestrobarevných odlesků, které dodají pokojům hravost. Moderní interiéry stále častěji pracují s využitím luxfer a není důvod, proč by se tento dosud spíše méně používaný prvek neměl stát standartním vybavením domácností, kanceláří, reprezentačních prostor ale i exteriérů.

Luxfery zažívají v dnešní době opravdovou renesanci a architekti je často využívají v těch nejmodernějších stavbách. Vyzkoušejte je i Vy, přece nezůstanete daleko za trendem. Zaujaly vás tyto možnosti? Není nic snazšího než si vybrat přímo z kolekce dodavatele – například u společnosti Keraservis.

V nabídce je několik designových řad luxfer od různých výrobců.

První je základní řada Basic, které pochází od tradičního českého výrobce. Markantní část nabídky tvoří čiré, propustné luxfery, které skvěle propouští světlo a dodávají interiérům, ale i exteriérům nezaměnitelný, vzdušný vzhled. Tyto luxfery jsou nabízeny v mnoha provedeních vzorů a dekorů. Kromě toho také Keraservis nabízí dvě barevné série.

Luxfery Design navrhované předními italskými designéry, kteří pochopili, že design, to nejsou jen předměty denní potřeby či vybavení interiéru. A právě potenciál, který se skrývá ve využití tohoto dosud překvapivě málo používaného stavebního prvku je plně rozvinut v této řadě Design.

Pro ty, kteří potřebují speciální, technologicky náročné aplikace luxfer je zhotovena řada Technology. Pod tímto názvem se ukrývají speciální luxfery termoizolační, protipožární, neprůstřelné, protihlukové, pochozí, speciálních rozměrů a ty, které mají zvýšenou schopnost difuze procházejícího světla.

Jednou z největších a nejlepších společností na trhu, specializující se na výrobu a dodej luxfer je firma Seves Glass Block, která nabízí  neobvyklé a krásné kolekce, hodící se do každého interiéru.

Vždy je ale nejlepší vidět veškeré koupelnové vybavení na  vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně  a Ostravě. Rádi vám tam s realizací vaší nové koupelny odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.keraservis.cz/