Stylová nevěsta – víte, co je momentálně v kurzu?

Svatba patří k nejdůležitějším událostem v životě. Proto si každá nevěsta dává záležet na tom, aby jí to ve velký den D slušelo. Nepodceňuje především výběr svatebních šatů, právě ony totiž dělají nevěstu a nevěstou a stávají se hlavním diskusním tématem přítomných hostů. Nechcete-li šlápnout vedle, inspirujte se letošními trendy. Co je momentálně v kurzu?

 

Na vlně romantiky

Na své si rozhodně přijdou nevěsty-romantičky. Jak je totiž vidět ve svatebních salonech, zpátky na výsluní se vrací dlouhé kaskádové sukně s bohatým nabíráním, mnohovrstevnaté šifonové volány, květinové výšivky či extrémně dlouhé závoje. Velké oblibě se těší také mašle, ať už uvázané v pase nebo vzadu nad sukní, které podtrhují ženskost a současně působí nevinně. Stálicí zůstává nesmrtelná krajka, která vás promění v křehkou, něžnou a éterickou vílu. Toužíte-li po tom, cítit se ve váš velký den D jako princezna, vyšperkujte svůj vzhled do naprosté dokonalosti ještě diadémem.

 

V duchu minimalismu

V jednoduchosti je krása – toto tvrzení beze zbytku platí i v letošní sezóně. Uplatňuje se nejen v případě barev, kdy jasně vítězí bílá, krémová a champagne, ale i v případě střihů. Minimalistické svatební šaty s čistými hladkými liniemi, které dokonale kopírují siluetu a nechají vyniknout váš půvab a krásu, sluší všem. Nemusíte se tedy bát, že s nimi uděláte chybu. Ostatně, vždyť s nimi na královské svatbě „zabodovala“ i vévodkyně Meghan Markle, dnes již manželka prince Harryho. Její sněhobílá hedvábná róba v těsném, obepínajícím střihu postrádala jakékoli zdobné komponenty. Minimalistické ladění však bohatě vykompenzovala stříbrnou tiárou posetou drobnými diamanty a pětimetrovým závojem.