Luxus a komfort bez kompromisů! To jsou vozy Cadillac!

Značka Cadillac je považována za nejvyšší třídu americké automobilové kvality. Její vznik se datuje již v roce 1902. Když byla v roce 1909 odkoupena General Motors, téměř okamžitě začala stoupat její sláva. Ale značka Cadillac rozhodně nepatří pouze do historie amerických automobilů. Dost podstatně tvoří i přítomnost. A to nejen na americkém trhu, ale díky svým přednostem se stala populární i v Evropě.

Nová řada je spojením amerického stylu s evropskou dynamikou

Nové vozy Cadillac jsou spojením toho nejlepšího, co v oblasti automobilového průmyslu nabízí americký a evropský trh. Zachovávají si svůj americký charakter, ale současně přidávají také evropskou jízdní dynamiku. Proto jejich obliba za oceánem i v Evropě stále stoupá. Pro nové modely se využívají moderní technologie, osobitý design a luxus ve všech ohledech. Značka Cadillac je prostě jen jedna.

Specialista na vozy Cadillac u nás je Cadillac-praha.cz

Pokud budete na našem trhu hledat specializovaného prodejce značky Cadillac, musíte navštívit stránky cadillac-praha.cz. Jedná se o stránky firmy A. Charouz spol. s r.o., která je již od roku 2005 exkluzivním specializovaným prodejcem této americké klasiky. Nutno dodat, že také jediným. V nabídce společnosti nenajdete pouze vozy Cadillac, ale také Cadillac servis a nechybí ani možnost sjednání leasingu a pojištění.

Vlajkovou lodí je v současnosti Cadillac ATS

Každá doba v historii značky Cadillac přinášela modely, které byly na svou dobu výjimečné. To samozřejmě platí i v současnosti. Nyní je za vlajkovou loď této značky považován automobil Cadillac ATS. Tento automobil je zcela novým typem sportovního sedanu s odlehčenou konstrukcí. Veškeré technologie, tvar vozu, jeho vybavení a design byly navrženy tak, aby konkurovaly evropské elitě středně velkých sedanů. A značce Cadillac se to opět podařilo. Luxusní vzhled spolu s vynikajícími jízdními vlastnostmi, kterým dominuje rychlost, mrštnost a hbitost je unikátní. Disponuje skvělým výkonem motoru 276 hp / 203 kW, 2.0 l.

 

Kompletní nabídku vozů Cadillac najdete na www.cadillac-praha.cz.