Za pojištění auta platíte možná příliš! Jak ušetřit?

Každý majitel automobilu musí mít sjednáno a musí platit povinné ručení. Sjednat si můžete také havarijní pojištění. Pravdou je, že mnohdy vybíráme pojištění auta jen podle ceny, ovšem ne podle jeho kvality. Pravdou také je, že většina majitelů aut platí pojišťovně více, než by ve skutečnosti musela. Jak zajistit, abyste platili jen tolik, kolik musíte a přitom získat to nejvýhodnější pojištění pro vás?

Jak je to s pojištěním aut a jeho cenou?

Každý majitel automobilu by měl vědět, že má vždy na výběr. Důležité je si také uvědomit, že cena vozu úměrně klesá v závislosti na době, kdy je automobil používán. Logické tedy je, že by měla klesat i cena pojištění. Mnoho majitelů si právě toto neuvědomuje, takže roky platí pojistky, které jsou pro ně možná až zbytečně drahé. Nejvíce toto platí u nových automobilů jejich cena za první dva roky používání klesne až o 25%.

Nechte si poradit!

Pokud si toto uvědomíte, chtějte změnu. Změnou pojistky můžete ušetřit a přitom mít stále stejné výhody jako doposud. Je ale nutné, se v nabídce pojišťoven orientovat. Právě s tím vám mohou pomoci specialisté na pojištění. Mezi top poradce a zprostředkovatele pojištění aut patří na českém trhu společnost Gorau s.r.o. Na pojištění automobilů se v Gorau s.r.o. specializuje Tomáš Kadlc.

Co vám zajistí?

Společnost Gorau s.r.o. spolupracuje se všemi pojišťovnami v České republice. Tomáš Kadlc jako zkušený poradce vám pomůže najít ten nejvhodnější typ pojištění pro váš automobil. Velkou výhodou spolupráce s ním je, že vám poradí se vším co bude potřeba a vybere vám skutečně to nejlepší. Konzultace je navíc zdarma! Pokud budete mít zájem, můžete se dozvědět, kdy se vám bude hodit pojištění zavazadel, jestli je pro vás vhodné pojištění GAP či je-li pro vás výhodné úrazové pojištění řidiče.

 

Buďte chytřejší. Více informací a kontaktní údaje najdete na www.auto.gorau-pojisteni.cz