Luxusní bižuterie pro všechny příležitosti

Dnešní doba je otevřená kreativitě a odvážným kombinacím všeho druhu. Nosit zlato a stříbro dohromady už dávno není pasé a luxusní kvalitně zpracovaná bižuterie vám v tomto ohledu nabízí spoustu možností. Můžete zkrátka kombinovat tak dlouho, dokud nenajdete svůj vlastní osobitý styl.

Dokonalá krása za báječné ceny

Ještě dřív, než se rozhodnete pro koupi některého z lákavě vypadajících bižuterních šperků, zapátrejte po těch nejkvalitnějších. Chtějte jen ty silnovrstvě pokovené. Nabízí je například společnost Gold Design (včetně certifikátu kvality). Kvalitní bižuterie vám vydrží opravdu dlouho a vy nebudete muset po několika měsících pracně vymýšlet promyšleně sladěné outfity s úplně novými šperky.

Ideálním šperkem pro všechny příležitosti jsou náušnice. Umožní vám dokonale doladit jakékoliv oblečení a nezastíní je ani vysoké límce teplých roláků a kabátů. Tyto dva malé šperky vám v jediném okamžiku dodají nádech elegantnosti, hravosti, romantiky nebo extravagantnosti – podle vaší momentální nálady. Navíc umí šikovně podtrhnout přirozenou krásu vašich očí a obličeje a dokonce i nového sestřihu! A když si pořídíte i stejně sladěný náramek nebo náhrdelník, bude výsledný dojem dokonalý.

Patří zlaté náušnice mezi vaše oblíbené, ale řetízek raději nosíte stříbrný? Nevadí, stačí u obou najít nějaký společný prvek a můžete je bez obav nosit i dohromady jako originální soupravu.

 Au Ester blue nove kameny-500x350

Dejte přednost kvalitní bižuterii

V e-shopu www.goldes.cz najdete jen ty nejkvalitnější výrobky. Všechny zlacené šperky byly vyrobeny unikátní technologií Subage, která ochrání povrch 18 karátového zlata legováním ušlechtilými prvky. Takto upravená bižuterie má nádhernou barvu a vysokou odolnost, hodí se tedy pro jakoukoliv příležitost.

Luxusní bižuterie od Gold Design se od té obyčejné liší také tloušťkou pozlacené vrstvy, která je 50-100x větší. U šperků z řady EXCLUSIVE pak dokonce 200x. Stříbrným a rhodiovaným šperkům je při výrobě věnována stejná péče a nechybí ani moderní šperky z chirurgické oceli. Spolehnout se můžete i na garanci kvality v podobě koncovek puncovaných chráněnou značkou GD-SBS. Ke každému výrobku dostanete záruční list a certifikát kvality (vystavován na požádání).

Pr- Aureola_-500x350