Sexy a pohodlné prádlo můžete nosit po celý den

Pod pojmem erotické spodní prádlo si nejspíš většina z váš představí krajkové kousíčky látky doplněné stuhami nebo tenkými pásky. Ale věřily byste, že sexy spodní prádlo může být tak pohodlné, že v něm bez obav můžete strávit celý den?

Pohodlí, kterému to vážně sluší

Spodní prádlo nosíme na sobě celý den, mělo by proto být co nejvíce pohodlné a dobře padnoucí. Ale kdo říká, že nemůže být zároveň i krásné a sexy? Právě pohodlné saténové kalhotky klasického střihu mohou být tou delikátní tečkou, která vás povzbudí při nudném odpoledni tráveném v kanceláři. Až přijdete domů, nebudete si připadat jako zchvácená šedá myš…

Stejný luxus si můžete dopřát i doma. Jak asi bude reagovat váš partner, až na něj zpod plandavé zástěry (oblečené samozřejmě jen kvůli zavařování kompotů) vykouknou klasické kalhotky vyvedené v krajce? Už žádná šeď obyčejného bavlněného prádla, které se už po třetím vyprání vytáhne tak, že vám sklouzává při každém neopatrnějším pohybu. Dopřejte si to nejlepší a rozmazlujte se i ve všední den.

Spousta možností pro každou ženu

Hledáte prádlo, které dobře vypadá, dlouho vydrží a velmi pohodlně se nosí? Pak určitě navštivte e-shop www.daniela-pradlo.cz. Zdejší modely jsou vyráběny z materiálů prvotřídní kvality a všechny střihy byly speciálně navržené pro co nejpohodlnější a nejpříjemnější nošení. Nezáleží na tom, jestli budou vaše oblíbené klasické kalhotky z bavlny, saténu nebo krajky. U žádných určitě nesáhnete vedle.

Mezi nejoblíbenější modely pro denní nošení patří bavlněné kalhotky s netradičními potisky. Seženete tu i vkusné jednobarevné komplety pod večerní šaty nebo dráždivé kousky s krajkovými průhledy. Jednotlivé kategorie v e-shopu se navíc rafinovaně doplňují. Není tedy problém pořídit si například kompletní set klasických kalhotek, podprsenky a noční košilky nebo body v jednotném designu, ve kterém určitě zazáříte i v intimních chvílích, které patří pouze vám a vašemu partnerovi.