Luxusní péče o okolí očí a úst

Pečujte efektivně o svou pleť! S revoluční novinkou – kosmetickým přípravkem Belathena tak můžete činit zatímco spíte. Tyto luxusní polštářky vás zbaví vrásek z pohodlí domova, a to zcela bezbolestně. Jedná se o jediný kosmetický přípravek, který umožňuje domácí aplikaci zesíťované kyseliny hyaluronové do pokožky obličeje. Povrh polštářku se dokonale přichytí na obličej a dostane tak látku přímo pod pokožku v místě, kde je nejvíce potřeba. Díky tomu, že nezůstane pouze na povrchu, je efektivnější. Nemusíte absolvovat žádné drastické zákroky, které se běžně užívají pro boj s vráskami. Pokud tedy patříte k těm, kteří si nechtějí nechat do obličeje píchat injekce, ale zároveň chcete vypadat svěže, polštářky jsou ideální volba. Místa kolem úst a očí jsou velmi citlivé a vrásky jsou v těchto místech časté a tak je třeba jim věnovat jemnou péči. Stárnutí kůže se projevuje především ztrátou elasticity. To je způsobeno také snížením produkce kyseliny hyaluronové a kolagenu, které činí pleť pružnou a správně hydratovanou. Nejvíce sympatické jsou tyto luxusní polštářky tím, že se o vaši pleť starají, zatímco spíte.

Inovativní polštářky BELATHENA pro domácí použití mají na svém povrchu unikátní mikrojehličky z čisté hyaluronové kyseliny. Tvar mikrojehliček umožňuje průnik kyseliny hyaluronové do hlubších vrstev pokožky a výsledkem je hydratovaná a pružná pleť. Opakovaným používáním dochází k redukci vrásek.

 

Jak polštářky BELATHENA fungují?

Jeden polštářek BELATHENA obsahuje 35 mg hyaluronové kyseliny. V jedné injekci dermálních výplní bývá max. 28 mg kyseliny hyaluronové. Jedno balení BELATHENA, které obsahuje 4 páry polštářků, tedy odpovídá 10 dermálním injekcím.

Polštářky BELATHENA se aplikují 1x týdně po dobu min. 5 hodin, ideálně přes noc, aby došlo k úplnému vstřebání kyseliny hyaluronové z mikrojehliček. Jedno balení BELATHENA obsahuje 4 páry polštářků, tj. 1 měsíc ošetření. Díky vysokému obsahu kyseliny hyaluronové aplikované do hlubokých vrstev pokožky unikátní technologií mikro-jehliček, stačí během 1 roku pouze 2 až 3 měsíční kúry s polštářky BELATHENA, aby byl účinek kyseliny hyaluronové efektivní.

 

VÝSLEDEK

Polštářky BELATHENA prokazatelně zvyšují hydrataci a elasticitu pleti v nejjemnějších oblastech pleti očí a úst, tím podporují redukci jemných vrásek. Polštářky pomáhají v boji proti vráskám i tmavým kruhům.

 

BELATHENA polštářky

BELATHENA polštářky mají na svém povrchu unikátní mikrojehličky z čisté kyseliny hyaluronové. Jsou určeny pro domácí mezoterapii v okolí očí a úst.

Tvar mikrojehliček umožňuje průnik kyseliny hyaluronové do hlubších vrstev pokožky. Tento kosmetický přípravek může používat každá žena či muž v pohodlí domova. Aplikace je neinvazivní a nebolestivá. Polštářky se přiloží na pokožku v okolí očí nebo úst a jemně se přitisknou.

 

Obsah:                                  1 balení obsahuje 4 páry polštářků, vystačí na 1 měsíční kůru

Orientační cena:                  3000 Kč

K dostání:                             www.drmax.cz

Bližší odborné informace:  www.night-care.eu

 

 

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je v lidském těle už od narození. S přibývajícím věkem se její tvorba zpomaluje. Kyselina hyaluronová má v kůži a pokožce několik důležitých funkcí. Vyplňuje mezibuněčné prostory pokožky a chrání kůži před poškozením, váže na sebe také obrovské množství vody, obnovuje ochrannou funkci pokožky a udržuje pleť napnutou a svěží. Dnes lékaři přirozený úbytek kyseliny hyaluronové běžně nahrazují, na rozdíl např. od botulotoxinu kyselina hyaluronová neovlivňuje funkci mimických nervů. Po zvýšení množství hyaluronové kyseliny je tak pokožka napnutější a vypadá přirozeně a svěže. Výsledkem je hydratovaná, pružná kůže a vyhlazené vrásky.