Oblíbené stroje na hubnutí

Pokud je vaším cílem ztráta hmotnosti, určitě trávíte hodně času cvičením. Buď chodíte do tělocvičny či fitness nebo vám v tom pomáhá domácí posilovna. V obou případech je velmi důležité používat správné stroje. Ne všechny stroje v tělocvičně nebo fitness obchodech jsou prospěšné pro hubnutí. Existuje několik specifických strojů, které jsou vhodné právě pro podporu hubnutí. Uvedeme si ty nejlepší a nejoblíbenější stroje na ztrátu hmotnosti.

 

Běžecký pás

Pokud jde o cvičební zařízení pro běžné použití, běžecký pás je jedním z nejjednodušších. A pokud jste typ člověka, který se obává nerovného terénu nebo má potíže při kráčení do kopce, povrch běžícího pásu je plochý a předvídatelný. Běžecké pásy vám také umožňují sledovat váš pokrok. Většina z nich je vybavena digitálními monitory, které vám ukazují důležité statistiky, jako je vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence a čas. Některé vám dokonce umožní vytvořit více různých profilů uživatelů a uložit si statistiky vás i ostatních členů rodiny, takže můžete vidět, jak jste se časem zlepšili a porovnávat si úspěchy mezi sebou. Sledování pokroku je důležité, zvláště pokud pracujete na cestě ke snížení hmotnosti.

 

Přemýšlíte o kontokorentu? Spočítejte si na kolik vás vyjde.

 

Rotoped

Pravidelné fyzické cvičení vám pomáhá spravovat váhu, posiluje imunitní systém a snižuje riziko vzniku chronických onemocnění. Centra pro kontrolu a prevenci nemocí doporučují pro dospělé 150 minut týdně strávit kardio cvičením se střední intenzitou. Můžete toto doporučení splnit a užít si všechny zdravotní výhody při jízdě na rotopedu. Cvičení na rotopedu je ideální pro zpevnění nejen nohou, stehen a hýždí, ale i rukou a břišních a zádových svalů. Pro vaše svaly je cvičení obzvlášť účinné, když zvyšujete zátěž vašeho rotopedu. Nízká úroveň odporu je vhodná pro zahřátí a zlepšení vytrvalosti, ale ne na získání svalů. Ve většině případů by mělo být každé cvičební zařízení v posilovně naprogramované nebo nastavené podle vašich individuálních potřeb a typu stavby těla. K pěknému tělu vám tedy může pomoci rotoped, který si můžete pořídit i domů.