Luxusní postele jako vánoční dárek

Rozhodli jste se, že si k letošním Vánocům nadělíte nové postele? V tom případě byste určitě neměli vynechat prohlédnutí nabídkového katalogu společnosti Velda. Pro postele, které tato společosti vyrábí, je charakteristická maximální pohodlnost a absolutní kvalita. Tyto vlastnosti jsou zaručeny způsobem, na jakém jsou luxusní postele od společnosti Velda vyráběny. Jedná se o tak zvané taštičkové matrace.

Do každé matrace jsou vloženy ocelové pružinky, které jsou součástí samostatné látkové taštičky. V jedné běžné matraci se nachází až tři tisíce pružinek, které jsou dálerozloženy do sedmi zón tří různých tvrdostí. Velmi oblíbeným typem postelí od společností Velda jsou tak zvané postele boxsprings, které jsou složeny z minimálně dvou vrstev taštičkových matrací.Postele značky Boxsprings zaručují velmi pohodlné a zdravé spaní. Zatímco u jiných postelí není výjimkou tvorba plísní, které jsou příčinou nesprávně zvoleného větrání a nekvalitním odvodem potu, u postele Boxsprings tomu tak není. Pohodlnost postelí od Velda si můžete přijít osobně vyzkoušet do jejích kamenných prodejen, kde se dozvíte také řadu dalších cenných informací. Nabídkový katalog si můžete prohlédnout na této webové adrese postele-velda.cz.

Toužíte-li po posteli, na které jste naposledy spali při pracovní cestě nebo na dovolené, v tom případě Vám společnost Velda doporučuje pořízení kontinentální postele. Její výjimečnost spočívá v tom, že spojuje několik vrstev ložní plochy. Další výhoda kontinentálních postelí je v tom, že má mnohem propracovanější čelo než ostatní postele. S kontinentálními postelemi tedy získáte nejen prvotřídní podložku pro Váš spánek, ale také elegantní módní doplněk.