Mají děti v domě málo místa na hraní? A co takhle využít půdu?

Bydlíte v rodinném domě, ale máte problém s místem? Zjišťujete, že dětský pokoj je na hraní malý a že děti v něm nemají dostatek prostoru, aby se mohly naplno vyřádit a nechcete, aby se v dětskou hernu stále měnil jen obývák? Jak je na tom vaše půda? Jestli máte na rodinném domě půdu, která je nevyužívaná, tak máte z poloviny vyhráno. Jedná se o ideální prostředí pro vytvoření dětské herny. Velikost je ideální a děti nebudou nikoho rušit.

Myslíte, že se jedná o drahou investici?

Samozřejmě, že pokud půdu tvoří jen trámy na podlaze a střešní konstrukce, investici do zařizování se nevyhnete. Ale rozhodně se nemusí jednat o investici v řádech statisíců korun. Nic drahého není potřeba. Stačí, aby se na půdě vytvořila nová hezká podlaha a vytvořil se barevný prostor, který se bude dětem líbit. A přesně takové řešení nabízí společnost IP Izolace Polná. Pro přestavbu půdy na dětskou hernu má připraven speciální program SWEETLOFT.

Co je SWEETLOFT?

SWEETLOFT je speciální program nabízený společností IP Izolace Polná pro jednoduchou proměnu půdy, která dříve sloužila jen na odkládání nepotřebných věcí na atraktivní prostor, sloužící jako dětská herna. Pokud je půda velká, tak se může proměnit zároveň i v sušárnu prádla, letní bydlení nebo domácí posilovnu. Kreativitě se meze nekladou. A co je zahrnuto v programu? Ze všeho nejdříve zateplení podlahy na půdě pomocí foukané minerální izolace Magmarelax. Dále instalace pevných OSB desek na podlahu půdy, která bude připravena k okamžitému využívání. A za pomoci pestrých a veselých barev budou provedeny nástřiky šikmin půdy. Vše bude hotovo za jediné odpoledne.

Investice, která se vrátí

Další výhodou programu SWEETLOFT je fakt, že se jedná o investici, která se do rodinného rozpočtu vrátí. To zajistí právě foukaná izolace Magmarelax. Jedná se totiž o izolaci s velmi vysokými izolačními vlastnostmi. Zateplením půdy snížíte výdaje na vytápění interiéru až o 30%, což je v ročním rozpočtu domácnosti několikatisícová položka. A právě z těchto úspor se vám investice do přeměny půdy rychle vrátí.

Detailní informace o foukané izolaci Magmarelax a také o programu SWEETLOFT najdete přímo na www.magmarelax.cz.