Manželské lože je nejdůležitějším bodem nejenom vaší ložnice, ale také vašeho vztahu! Pořiďte si to nejlepší!

Pro náš spokojený život je naprosto nezbytné, abychom měli dostatek kvalitního spánku. Jen si vzpomeňte, jak jste po ráno nepříjemní, když se špatně vyspíte. Nejenom špatná nálada je následkem špatného spánku, následovat může i bolest zad, kloubů a hlavy. Zbavte se těchto nepříjemností a vyřešte to jednou pro vždy nákupem kvalitní manželské postele.

V dnešní době je na trhu obrovské množství postelí – nicméně kvalitativně se v mnoha případech zásadně liší. Hlavní je myslet na to, aby byla vaše nová postel stabilní, ergonomická a bezpečná.

 

Je velikost opravdu tak důležitá?

Samozřejmě, každý by chtěl mít doma tu největší postel, jaká jen jde. Její rozměry ale musíte přizpůsobit velikosti ložnice, umístění vchodových dveří a také tomu, kolik prostoru pro svůj spánek potřebujete. Pokud nemáte velké prostorové možnosti, umístěte svou postel do rohu – pokud vám ovšem nevadí, že u ní budete mít pouze jeden noční stolek.

Jak vyřešit malý prostor?

Další možností, jak efektivně vyřešit problém s malým prostorem je pořízení postele s úložným prostorem. Můžete do ní uložit všechny ty nepotřebné cestovní tašky, knihy a další věci, které používáte jen občasně – jako například i náhradní peřiny. Tak se vám najednou doma odhalí další prostor, který vám jistě chyběl.

 

Nejvhodnější materiál?

Pokud chcete, aby vám postel vydržela opravdu dlouho, vsaďte na masiv. Postele z masivu jsou odolné, pevné, a hlavně cenově dostupné – a to je skvělá kombinace. Častokrát si můžete vybrat i druh mazivového dřeva a přizpůsobit tak barvu postele ostatnímu nábytku.

Její robustní konstrukce vás zaujme již na první pohled. Právě díky této konstrukci se nemusíte bát toho nepříjemného vrzání při každém otočení.

Typy masivového dřeva:

  • Buk

  • Dub

  • Javor

  • Bříza

  • Jasan

  • Borovice

  • Smrk

Tak už jste si vybrali tu svou?