Mariol – kosmetika určena pro děti do 3 let! Dopřejte svým dětem to nejlepší!

Děti jsou citlivá stvoření. Zejména ty nejmenší děti je potřeba pečlivě chránit před nebezpečnými vlivy vnějšího prostředí. Citlivý je celý dětský organismus a především potom dětská pokožka. Ta je náchylná téměř na vše. Pokud chcete dětem dopřát skutečnou péči, měli byste používat speciální kosmetiku. Ideálním řešením je kosmetika Mariol s unikátním složením…

 

 

 

 

S obsahem oleje ze semen ostropestřce mariánského

Kosmetika Mariol je pro malé děti vhodná především díky jejímu účinnému a současně maximálně šetrnému složení. Neobsahuje totiž žádná barviva a konzervační látky jsou použity pouze u šamponu a masti zvláčňující a mléka s panthenolem. Všechny přípravky jsou hypoalergenní, takže nemusíte mít obavy z alergické reakce. Významnou složkou v obsahu produktů je olej ze semen ostropestřce mariánského, který v sobě obsahuje celou řadu potřebných látek.

 

Pomáhá obnově kůže a urychluje i její hojení

Olej ze semen ostropestřce mariánského obsahuje vícenásobně nenasycené mastné kyseliny, které jsou nezbytně nutné pro obnovu buněk kůže. Dále také pomáhají eliminovat vznik zánětu a podporují i hojení kůže. Navíc má olej i antioxidační účinky a díky tomu chrání citlivou dětskou pokožku před škodlivými vlivy vnějšího prostředí (jako jsou volné radikály, ozon a další).

 

Co je možné mít?

Kosmetika Mariol přináší kompletní péči. Mariol to je speciální dětský olej nebo krém pro zvláčnění pokožky, dále také koupel, která navíc obsahuje i vitamín E, dětský tělový šampon s glycerolem a allantoinem pro krásné vlásky i zdravou pokožku a další.

 

Jestliže chcete dětem dopřát efektivní péči, vsaďte na Mariol.

 

Nabídku  najdete na www.irel.eu