Krásné vlasy můžete mít díky síle přírody!

Mít krásné a zdravé vlasy plné síly je snem mnoha žen i mužů. Mnohdy je právě ale sen to, u čeho celá věc končí. Nemusí to ale nutně tak být. Krásné vlasy můžete mít díky používání správných kosmetických přípravků. Přinášíme vám tipy na účinné přípravky a také na barvy na vlasy, díky kterým si svůj sen o krásné hřívě můžete splnit velmi snadno…

 

 

 

Složení je základ úspěchu

Lidské vlasy jsou velmi citlivé na okolní prostředí a díky tomu mohou ztrácet svou sílu. Velkou roli hraje také naše stravování a celkový životní styl. Sílu je možné vlasům dodat hlavně díky používání vhodných přípravků. V tomto případě je skvělá přírodní kosmetika. Její přípravky obsahují výhradně přírodní látky, které jsou pro lidské tělo přirozené a tak i efektivnější než běžná kosmetika s obsahem chemie.

 

 

Péči je nutné kombinovat

Aby byly vlasy krásné a silné, je nutné o ně pečovat. Pro péči o vlasy proto vybírejte pro vás vhodné přípravky. Soustřeďte se na typ vašich vlasů a podle toho volte. Pokud máte mastné vlasy, musíte používat přípravky pro mastné vlasy apod. Krásu mohou vlasům lehce dodat kondicionéry a šampony. Zajímavý je například Kondicionér pro jemné vlasy zelené jablko a zázvor od značky Desert Essence, který obsahuje výtažky z BIO slunečnicového oleje a díky tomu hydratuje vlasy do hloubky, dodává jim antioxidanty a vitamíny a také zvyšuje jejich objem. Poškozeným vlasům také skvěle pomáhají vlasové kúry. Silné účinky přináší například vlasová regenerační s jojobou od značky Logona, která ošetřuje poškozené vlasy, opravuje jejich strukturu a dodává jim lesk, plnost, bohatost a pružnost.

 

I barvení může být přírodní

Pokud si barvíte vlasy, potom jistě víte, že vlasy se barvením ničí. Proto je důležité věnovat barvě na vlasy velkou pozornost. I v tomto případě může přírodní kosmetika pomoci. Šetrné a zároveň skvěle krycí barvy na vlasy s přírodním složením nabízí značky Logona, Henna Plus nebo Naturtint Pokud chcete vlasy barvit opravdu šetrně, můžete použít i hennu.

 

Kvalitní přírodní kosmetiku najdete na www.biooo.cz