Marketingová reklama skrze sídlo firmy

Patříte mezi ty, kteří investují statisíce nebo miliony ročně do marketingu, aby byla vaše firma vidět, aby ideálně cílila na klienty a byla o krok napřed před konkurencí? Střídají se u vás markeťáci jako na běžícím páse a stejně to pořád není „to pravé ořechové“? Možná je chyba v tom, že nesídlíte na prestižní adrese.

Ne, neděláme si legraci. Sídlo firmy hraje obrovskou roli v tom, jak na vás budou nahlížet obchodní partneři a potenciální zákazníci. Jenže ani Praha není nafukovací, a tak se mnozí musí spokojit s adresou firmy někde v Horní Dolní. Ne ale ti, kteří vědí, že existuje řešení jménem virtuální kancelář.

 

Reklama prakticky zadarmo

Ze zákona má každý podnikají subjekt povinnost mít oficiální sídlo společnosti. Co na tom, že sdílené pro víc společností. Důležité je, aby byla dodržena litera zákona a adresa na vizitce působila prestižně. Jednoduchý booking na „lepší“ adresu udělá půl marketingové práce za vás. Využijte nabídku Central Office, která má k dispozici prostory osm budov s funkční recepcí v Praze a ušetřete na nákladech za provoz i reklamu.

Nejlukrativnější adresy se nachází na Praze v Truhlářské ulici a na Praze 2 na Vyšehradské. Každé sídlo firmy v Praze má funkční sekretariát, který zabezpečuje správu a evidenci příchozí pošty pro klientské společnosti. Na každé recepci funguje vyškolený personál, starající se o každodenní servis pro klienty.  Jsou zde k dispozici i kancelářské prostory pro jednání.

 

Virtuální kancelář i asistence

Pokud chcete mít sídlo firmy v Praze s veškerým servisem na prestižní adrese, neváhejte. Zavolejte na telefon +420 774 204 605 a zajistěte si místo za dumpingové ceny. S virtuálním sídlem máte možnost využít i doplňkové služby, například vyřizování nebo přesměrovávání telefonních hovorů.