Máte chuť na sladké, ale nechcete mít výčitky? Řešení existuje!

Možná to velice dobře znáte i vy. Snažíte se udržet si figuru takže poctivě cvičíte a jíte výhradně jen zdravé potraviny. Někdy to ale prostě nejde vydržet, chtíč zvítězí nad myslí a vy koupíte nějakou tu sladkost a třeba tabulku čokolády zhltnete během chvilky. Potom se dostavují výčitky, takže na sobě dřete ještě více. Později zase zhřešíte…přestaňte se takto trápit a pojďte tento kolotoč zastavit. Do České republiky totiž přichází novinka, která uspokojí všechny mlsálky i milovníky zdravého životního stylu!

Mlsání bez výčitek

I u nás je nyní možné konečně koupit lahůdku jménem Frozen yogurt. Jedná se o zdravou novinku, kterou vymysleli v USA. Její podstata je vlastně úplně jednoduchá, efekt a chuť absolutně skvostné. Jedná se o zmražený jogurt, který je možné ochutit celou řadu přísad. Jogurt je dietní a navíc obsahuje celou řadu pro lidské tělo prospěšných látek. Obsahuje miliony živých bakterií jogurtových kultur i dvě nejdůležitější – Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus, které přispívají k udržení optimální mikroflóry v lidských střevech. Jogurt obsahuje také vápník, který je potřebný k udržení optimálního stavu kostí, zubů i nehtů. Naopak obsahuje nízké procento tuku, takže nemusíte mít výčitky, že se konzumace Frozen yogurtu negativně podepíše na vaší postavě.

Stovky chutí volíte vy

Na jogurtu si pochutnají děti i dospěláci. Každý si totiž může jogurt dochutit podle sebe. Stačí jen zajít do Yogoterie – obchodu, který se nachází v obchodním centru Flora v Praze. Zde si můžete namíchat jogurt s celou řadou rozličných přísad i posypů. Jogurt můžete promíchat s ovocem, čokoládou, lupínky, oříšky, zkrátka se vším, na co budete mít momentálně chuť. Pokud si s volbou nebudete vědět rady, ochotná obsluha vám ráda pomůže.

 

A ještě jedna příjemná zpráva na konec – Frozen yogurt neobsahuje lepek, takže si na něm může pochutnat téměř každý!